Notowania

serwis
06.07.2011 14:32

Sympatia.pl w nowych szatach randkuje w telewizji

Onet rusza z kampanią Sympatii.pl w telewizji, radiu i prasie. Największy polski serwis randkowy doczekał się również nowego designu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Oprócz zupełnie nowego wyglądu strony internetowej, graficy odświeżyli widok profili i wyszukiwarkę. Dodatkowo powstał nowy komunikator działający bezpośrednio z okna przeglądarki. W nowej odsłonie serwisu pojawiły się również podpowiedzi osób, które właśnie dołączyły do serwisu. Sympatia.pl będzie działała również na iPhonie.

- Po działaniach offlinowych, intensywnie angażujących naszych użytkowników oraz przygotowaniu aplikacji Sympatii na iPhone'a, przyszła pora na nowe rozwiązania, tym razem w obszarze online - mówi Marcin Tlałka, product manager serwisu Sympatia.pl.

Nowością w serwisie jest współtworzony przez internautów dział Porady. Użytkownicy znajdą w nim również profesjonalne wskazówki randkowych ekspertów. Telefoniczne wsparcie zapewni dostępny przez 7 dni w tygodniu konsultant. W nowej wersji działa dodatkowo czat z Biurem Obsługi Klienta.

Sympatia.pl to najpopularniejszy serwis randkowy w kraju. Według marcowych danych Megapanel PBI/Gemius wygenerował ponad 453 miliony odsłon. W serwisie funkcjonuje ponad 4 miliony profili.

Tagi: serwis, razem, wsparcie, rozwiązania, miliony, użytkownicy, okna, danych, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz