Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Szkolenia z reklamy Google AdWords

0
Podziel się

Ogromne zainteresowanie szkoleniami z reklamy AdWords prowadzonymi w 2008 roku przez firmę MaxROY.com spowodowało, że w tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć ofertę edukacyjną o nowe miasta i...

Szkolenia z reklamy Google AdWords
bEifRprF

Ogromne zainteresowanie szkoleniami z reklamy AdWords prowadzonymi w 2008 roku przez firmę *MaxROY.com* *w oparciu o certyfikat wydany przez Google spowodowało, że w tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć ofertę edukacyjną o nowe miasta i kolejny poziom zaawansowania warsztatów. *

MaxROY.com sp. z o.o. to firma, która realizuje intensywne szkolenia z marketingu w wyszukiwarkach w ramach wdrożonego przez Google programu AdWords Seminar Leader.

bEifRprH

Przystępna cena, atrakcyjne lokalizacje, ponad trzystu zadowolonych słuchaczy, ogromne doświadczenie prowadzących, a także wsparcie i błogosławieństwo ze strony internetowego giganta Google - to tylko kilka argumentów, dla których do Poznania, Warszawy, Łodzi, Gdańska i Krakowa ściągają spragnieni solidnej wiedzy internauci z całej Polski.

Szkolenia na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym to koszt rzędu 370 zł. Natomiast dla zaawansowanych słuchaczy przygotowano intensywne warsztaty, których cena nie przekracza 700 złotych. - Biorąc pod uwagę fakt, że każdy uczestnik szkolenia otrzyma kupon Google Adwords o wartości 200 zł, trzeba przyznać, że to ceny naprawdę przystępne - mówi Cezary Lech, wiceprezes firmy MaxROY.com.

Jak zapewniają organizatorzy, po szkoleniu można nabyć niezbędną umiejętność skutecznego posługiwania się platformą reklamową Google AdWords. - Uczestnik naszego szkolenia dowie się, jak docierać do osób zainteresowanych jego ofertą, a także jak efektywnie wydawać pieniądze na reklamę w Internecie - konstatuje Tomasz Frontczak, prezes firmy MaxROY.com, autor bestselleru "Marketing internetowy w wyszukiwarkach".

bEifRprN

Więcej informacji i zapisy na stronie: SprawnyMarketing.pl/szkolenia/

Źródło: informacja prasowa

bEifRpsi
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)