Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
firma
11.05.2009 18:10

Szkolenie SEO: eksperci odsłaniają tajniki pozycjonowania

MaxROY.com rusza ze szkoleniem z pozycjonowania stron połączonym z panelem dyskusyjnym. W czasie jednego spotkania eksperci odsłonią tajniki SEO i odpowiedzą na każe pytanie uczestników.

Podziel się
Dodaj komentarz

Firma doradcza *MaxROY.com* rusza ze szkoleniem z pozycjonowania stron połączonym z panelem dyskusyjnym. W czasie jednego spotkania eksperci odsłonią tajniki SEO i odpowie na każe pytanie uczestników. Organizator planuje tylko jedną edycję warsztatów, które odbędą się 25 czerwca 2009 r. w Warszawie.

Na intensywne szkolenie SEO składać się będzie 8 godzin wykładów prowadzonych przez trzech doświadczonych specjalistów.

Podczas jednego dnia szkoleniowego będzie możliwość poznania tajników SEO od kilku niezależnych ekspertów.

Cezary Lech, wiceprezes MaxROY.com

Organizatorzy zapewniają, że po raz pierwszy w Polsce będzie mowa o pozycjonowaniu bez przemilczeń i tematów tabu. "Chcemy otwarcie podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Odpowiemy także na każde pytanie uczestników szkolenia" - zapewnia Cezary Lech, wiceprezes MaxROY.com.

Szkolenie skierowane jest do: firm, instytucji, studentów, agencji SEM, programistów, pozycjonerów oraz osób zainteresowanych tematyką SEO. Przede wszystkim jednak MaxROY.com zaprasza na szkolenie firmy i przedsiębiorców, którzy pozycjonują własne serwisy lub zlecają pozycjonowanie firmom zewnętrznym.

Tomasz Frontczak - szef MaxROY.com

"Wiedza, którą otrzymają uczestnicy szkolenia pozwoli przedsiębiorcom zweryfikować własne umiejętności oraz obiektywnie ocenić, czy zatrudniona przez nich firma działa efektywnie, wiarygodnie oraz etycznie" - mówi Tomasz Frontczak, szef MaxROY.com.

Szkolenie zorganizowane zostanie w Warszawie w wieżowcu klasy A - Rondo One, przy rondzie ONZ. Po szkoleniu uczestnicy wezmą udział w specjalnym panelu dyskusyjnym, do udziału w którym zaproszono specjalistów od SEO.

Więcej na temat szkolenia SEO można znaleźć na stronie http://www.sprawnymarketing.pl/szkolenia/seo-pozycjonowanie/

Tagi: firma, polsce, firm, onz, serwisy, szef, agencji, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz