Notowania

firma
08.06.2009 15:10

Szkolenie z SEO i pozycjonowania

W czwartek, 25 czerwca 2009, w Centrum Konferencyjnym Rondo 1 w Warszawie odbędzie się szkolenie z SEO i pozycjonowania. Organizator, firma doradcza MaxROY.com, planuje tylko jedną edycję warsztatów.

Podziel się
Dodaj komentarz

W czwartek, 25 czerwca 2009, w Centrum Konferencyjnym Rondo 1 w Warszawie odbędzie się szkolenie z SEO i pozycjonowania. Organizator, firma doradcza MaxROY.com, planuje tylko jedną edycję warsztatów.

Na szkolenie z SEO i pozycjonowania składać się będzie 8 godzin wykładów, które poprowadzą:

* **Tomasz Frontczak** - autor bestsellera "Marketing internetowy w wyszukiwarkach", główny ewangelista teorii Long Tail, współpracuje naukowo z Instytutem Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej,
* **Bartosz Berliński** - stworzył od podstaw i nadal aktywnie współtworzy komórkę SEO/ SEM w największym polskim podmiocie internetowym - Allegro.pl, swoje doświadczenie niejednokrotnie udowadniał w polskich i zagranicznych konkursach SEO,
* **Cezary Lech** - wieloletni praktyk pozycjonowania, właściciel firmy GoldPosition.pl. O swoich doświadczeniach SEO regularnie pisze i mówi na łamach SprawnyMarketing.pl.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych: firm, instytucji, studentów, agencji SEM, programistów, pozycjonerów oraz osób zainteresowanych tematyką SEO. Przede wszystkim jednak MaxROY.com zaprasza na szkolenie firmy i przedsiębiorców, którzy pozycjonują własne serwisy lub zlecają pozycjonowanie firmom zewnętrznym.

Prelegenci przedstawią m.in.: założenia algorytmu Page Rank, opowiedzą jak zdobywać wartościowe linki, które budują pozycję w wyszukiwarkach oraz przedstawią etyczne i nieetyczne techniki pozycjonowania.

Jak zapewniają organizatorzy podczas szkoleń zostaną zaprezentowane wyniki SEO oraz przedstawione prognozy rozwoju pozycjonowania.

Po szkoleniu uczestnicy wezmą udział w panelu dyskusyjnym, w którym zaproszono ekspertów od SEO.

Więcej na temat szkolenia SEO oraz rejestracja.

Patronat medialny nad szkoleniem objęło Interaktywnie.com

Tagi: firma, serwis, warszawa, polski, marketing, prognoza, konkurs, centrum, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz