Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
firma
04.03.2009 16:10

Technologie i usługi dla Web 2.0

Firma UBIK Business Consulting wraz z firmą Sun Microsystems, globalnym dostawcą kompletnej infrastruktury informatycznej, ma przyjemność zaprosić Państwa na seminarium poświęcone rozwiązaniom...

Podziel się
Dodaj komentarz

Firma UBIK Business Consulting wraz z firmą Sun Microsystems, globalnym dostawcą kompletnej infrastruktury informatycznej, ma przyjemność zaprosić Państwa na seminarium poświęcone rozwiązaniom przeznaczonym dla start-upów internetowych, pozwalającym obniżyć koszty uruchomienia i prowadzenia biznesu w Internecie.

"Wiele popularnych serwisów internetowych ery Web2.0 - na przykład Wikipedia, Last.fm, LinkedIn czy Fotolog - korzystają z rozwiązań Sun Microsystems w celu zapewnienia nieprzerwanego i skalowalnego działania" - mówi Łukasz Świątek dyrektor marketingu z polskiego oddziału Sun Microsystems. "Dodatkowo, od czasu przejęcia MySQL w 2008 nasza oferta dla Web2.0 jest jeszcze bardziej atrakcyjna" - dodaje.

Innowacyjny i dynamicznie rozwijający się rynek start-upów cieszy się dużym zainteresowaniem dostawców technologii. "Wspólnie z innymi globalnymi graczami rynku technologicznego oferujemy już w Polsce dedykowane programy wspierające rozwój startup-ów opartych o technologie informatyczne, liczymy na to, że wkrótce będziemy mogli rekomendować klientom korzystającym z naszych usług doradczych również program Sun Startup Essentials" - mówi Krzysztof Kowalczyk, partner zarządzający w firmie doradczej UBIK Business Consulting. Zauważa również, że "zaangażowanie firm takich jak Sun Microsystems stwarza szansę na powstanie polskiego startupu internetowego o zasięgu światowym".

Podczas seminarium zostaną zaprezentowane modele funkcjonowania firm internetowych oraz wykorzystywane przez nie rozwiązania sprzętowe i towarzyszące im oprogramowanie. Uczestnicy seminarium będą mogli między innymi:

  • ocenić model kosztowy swoich przedsięwzięć w perspektywie średnio- i długookresowej,
  • przekonać się, że koszty operacyjne można znacząco obniżyć,
  • zobaczyć jak działają rozwiązania, pozwalające odsunąć w czasie wydatki nawet o kilka lat.

Seminarium odbędzie się w dniu 19 marca w Hotelu Kyriad Prestige (ul. Towarowa 2) w Warszawie. Seminarium jest bezpłatne - aby zgłosić swoje uczestnictwo należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się pod adresem http://www.computerworld.pl/sun/program.html.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: firma, rynek, rynku, 2008, polsce, firm, przejęcia, koszty, program, rozwój, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz