Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Beata Ratuszniak
|

Tomasz Jażdzyński rezygnuje. Interia z nowym prezesem

0
Podziel się

Od nowego roku nowym prezesem Interia.pl będzie Artur Potocki. Obecny Prezes portalu, Tomasz Jażdżyński, złożył rezygnację i całkowicie odejdzie z firmy. Członkami Zarządu pozostają Paweł Chwaleba i Radosław Kucko.

Tomasz Jażdzyński rezygnuje. Interia z nowym prezesem
bEhIKabV

Od nowego roku nowym prezesem Interia.pl będzie Artur Potocki. Obecny Prezes portalu, Tomasz Jażdżyński, złożył rezygnację i całkowicie odejdzie z firmy. Członkami Zarządu pozostają Paweł Chwaleba i Radosław Kucko.

Artur Potocki działa w Interii od początku istnienia serwisu, od 2006 roku pełnił funkcję dyrektora marketingu, natomiast od 2009 jest wiceprezesem zarządu, odpowiedzialnym za marketing i segmenty biznesowe. Od 1 stycznia 2011 roku będzie pełnił funkcję prezesa zarządu. Obecny prezes, Tomasz Jażdzyński, złożył rezygnację, jednak zostaje w branży internetowej.

Artur Potocki brał udział w tworzeniu portalu praktycznie od samego początku. Doskonale zna firmę, sprawdził się jako wiceprezes zarządu i jestem przekonany, że bardzo dobrze poradzi sobie w realizacji celów, jakie stawiamy przed spółką. Pragnę jednocześnie po dziękować Tomkowi Jażdżyńskiemu za jego wkład w integrację spółki z grupą medialną, przeprowadzenie przez trudny okres spowolnienia gospodarczego oraz przygotowanie organizacyjne i technologiczne do dalszego umacniania pozycji i ekspansji na nowe obszary biznesowe - mówi Witold Woźniak odpowiedzialny za operacje Grupy Bauer Media w Polsce.

bEhIKabX

Potocki zapewnia, że kolejny rok "zapowiada się dynamicznie", a Interia planuje uruchomić kilka nowych projektów.

Poza serwisami i usługami wykorzystującymi synergię w ramach wszystkich podmiotów Grupy Bauer, zamierzamy mocno zadbać o sam portal oraz serwisy, które już mamy, a które się sprawdziły i mają największy potencjał wzrostowy. Nad strategią pracowaliśmy w aktualnym składzie zarządu od kilku miesięcy i po odejściu Tomka Jażdżyńskiego nie planujemy żadnych rewolucji w spółce. Z zespołem ludzi, którzy pracują w portalu, jestem spokojny o realizację założonych celów - powiedział Potocki.

Na razie nie wiadomo, z jakich powodów *Tomasz Jażdzyński *złożył rezygnację. Zapewnia jednak, że perspektywy Interii na kolejne lata są obiecujące, a on sam pozostawia spółkę w dobrej kondycji.

Minione trzy lata były trudne, ale dzięki wytężonej pracy całej firmy dokonaliśmy skoku jakościowego w wielu obszarach. Już wkrótce Interia.pl zaskoczy nowatorskimi rozwiązaniami. Organizacyjne i technologiczne zmiany, które udało się nam przeprowadzić pozwalają ze spokojem i nadzieją planować strategię na kolejne lata. Dla mnie osobiście nadszedł czas na kolejne wyzwania – podsumował.

bEhIKacy
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)