Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
24.02.2010 15:50

Twitter nawiązuje współpracę z Yahoo

Dzięki współpracy z Yahoo, serwis będzie miał możliwość dotarcia ze swoją zawartością do około 600 milionów ludzi na całym świecie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Dzięki współpracy z Yahoo, serwis będzie miał możliwość dotarcia ze swoją zawartością do około 600 milionów ludzi na całym świecie.

Plany wyszły na jaw niedługo po wczorajszym oświadczeniu Twittera, dotyczącego budowania przez serwis nowej platformy reklamowej. Dotychczas reklama w serwisie możliwa była tylko za sprawą „tweetowania” użytkowników na temat jakiegoś produktu. Platforma będąca w tej chwili na etapie beta testów, umożliwi właścicielom Twittera zamieszczanie reklam. Będzie działała podobnie do AdSense Google'a.

Twitter będzie obecny na głównej stronie portalu, w systemie pocztowym oraz wyszukiwarce. Obok wyników wyszukiwania pochodzących z Yahoo, wyświetlać się będą również tweety.

Współdziałanie mediów z sieciami społecznościowymi jest zapewne podyktowane tym, że w dzisiejszych czasach generują one największy ruch w sieci.

Ostatnio mieliśmy do czynienia z porozumieniem innych gigantów. Mianowicie Microsoft i Amazon podpisały porozumienie, na mocy którego będą udostępniać sobie nawzajem opatentowane rozwiązania.

Źródło: readwriteweb.com

Tagi: serwis, system, reklama, strona, portal, platforma, ruch, wyszukiwarka, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz