Notowania

branży
16.10.2009 16:04

Uwaga! Wiadomość tylko dla pięknych!

Powstał nowy serwis randkowy, który na zarejestrowanie pozwala tylko i wyłącznie pięknym osobom. Wszystkich chętnych czeka więc ostra selekcja, bo brzydkim - wstęp wzbroniony!

Podziel się
Dodaj komentarz

Powstał nowy serwis randkowy, który na zarejestrowanie pozwala tylko i wyłącznie pięknym osobom. Wszystkich chętnych czeka więc ostra selekcja, bo brzydkim - wstęp wzbroniony!

Pierwszą cechą nowego serwisu randkowego tylkopiekni.pl jest to, iż nie jest on dla wszystkich. Jak sama nazwa mówi, wybrańcy, którzy dostaną zgodę na zarejestrowanie się na stronie, muszą wykazać się nieskazitelna urodą.

Na stronie serwisu możemy przeczytać:

Selekcja dokonywana jest przez zespół, któremu  przewodniczy Jacek Bulik - bezpośrednio związany ze światem mediów, reklamy i mody. Od wielu lat zajmuje sie fotografią reklamową i sesjami mody. Wcześniej pracował w domach mediowych oraz agencjach reklamowych. Wraz z uznanym zespołem ludzi (styliści, wizażyści), na co dzień pracujących w branży mody i reklamy, czuwa nad "zawartością estetyczną" serwisu TylkoPiekni.pl.

Każdy, którego wygląd został na tyle wysoko oceniony, że pozwoliło mu to na zarejestrowanie w serwisie, ma obowiązek umieszczenia na swoim profilu przynajmniej jednego zdjęcia, które w dalszym ciągu podlegać będzie ocenie, tym razem innych „pięknych”. Najwyżej oceniani trafiają do specjalnego rankingu.

- Aby dostać się do TylkoPiekni.pl, wcale nie trzeba mieć wzrostu ani wyglądu modeli pracujących na wybiegach. Przyjmujemy osoby w wieku od 16 lat wzwyż, kierując się zasadą „żadnych rozczarowań” - zachęcają pomysłodawcy serwisu. Oczywiście, zasada ta dotyczy jedynie wyglądu potencjalnego partnera.

Tagi: branży, serwis, dom, reklama, wzrost, strona, agencja, fotografia, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz