Notowania

polska
05.04.2009 01:00

Użyteczny rozwój ThinkLab

Minęło pół roku odkąd Marek Kasperski rozwija ThinkLab, firmę specjalizującą się w projektowaniu zorientowanym na użytkownika, usability i dostarczaniu rozwiązań z zakresu prototypowania interfejsu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Minęło pół roku odkąd Marek Kasperski rozwija ThinkLab, firmę specjalizującą się w projektowaniu zorientowanym na użytkownika, usability i dostarczaniu rozwiązań z zakresu prototypowania interfejsu.

"Tak naprawdę to już ponad dwa lata - mówi Kasperski - działania we wcześniejszym etapie były skupione na obsłudze dużych, kluczowych klientów, jak grono.net czy MRM Worldwide. Ale ostatnie pół roku, to praca u podstaw na rzecz wielu klientów. Sporo ciekawych projektów i dużo satysfakcji.

Jak przedstawia się 6 m-cy?

Zrealizowanych zostało blisko 30 projektów o różnym poziomie komplikacji - począwszy od badań i analiz z zakresu szeroko pojętej użyteczności, w tym audyty eksperckie, przeprowadzenie badań z użyciem systemów do clicktrackingu, analizy badań eyetrackingowych, poprzez projekty mające na celu przebudowanie architektury informacji - optymalizacja ścieżek, optymalizacja formularzy, przebudowa fragmentów architektury informacji bądź całych serwisów WWW, a także szkolenia. Trwają także prace w zakresie optymalizacji interfejsu aplikacji instalowanej u klienta końcowego.

Do klientów ThinkLab dołączyły m.in. takie firmy jak: Agora S.A., Bao.pl, GoldenLine Sp. z o.o., Odpoczne.pl, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., QXL Poland (marka Allegro), jak i agencje interaktywne, w tym ADV, Fire Fly Creation, HYPERmedia, MRM Worldwide.

Zostały zrealizowane także projekty dla firm z obszarów bankowości elektronicznej oraz z sektora telekomunikacyjnego.

Aktualnie Kasperski myśląc o rozwoju ThinkLab, jest w trakcie rozmów z inwestorami.

Źródło: ThinkLab

Tagi: polska, praca, firm, agora, marka, prace, rozwój, allegro, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz