Notowania

praca
01.10.2009 11:35

Wasilewska-Michalska dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu w AdTaily

Magdalena Wasilewska-Michalska, obejmuje stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu w AdTaily.com, na którym pokieruje współpracą z domami mediowymi i klientami bezpośrednimi.

Podziel się
Dodaj komentarz

Magdalena Wasilewska-Michalska, wcześniej dyrektor serwisów lifestylowych w Grupie Gazeta.pl, obejmuje nowe stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i marketingu w AdTaily.com, na którym pokieruje współpracą z domami mediowymi i klientami bezpośrednimi spółki AdTaily.

Do zadań Wasilewskiej należy m.in. budowa sieci partnerów reklamowych, współpraca z klientami bezpośrednimi oraz domami mediowymi, a także kształtowanie polityki cenowej.

- Doświadczenie zawodowe Magdy i jej znajomość branży internetowej będzie bardzo cennym wzmocnieniem dla AdTaily. Wspólnie będziemy dbać o dalszy rozwój AdTaily, zarówno pod względem oferty sprzedażowej, jak i relacji z naszymi klientami - mówi Marcin Ekiert, współtwórca i współwłaściciel AdTaily.com.

Jako dyrektor serwisów lifestylowych w Grupie Gazeta.pl Magdalena Wasilewska była odpowiedzialna za rozwój serwisów Kobieta.Gazeta.pl, Groszki.pl, Lula.pl i Ugotuj.to, realizację akcji specjalnych, m.in. Odwazsie.pl, oraz za wsparcie działu sprzedaży Gazeta.pl. Wcześniej zajmowała się promocją wortalu GazetaPraca.pl i GazetaDom.pl. Pracę w Agorze rozpoczęła w 2000 roku, jako specjalista ds. promocji ogłoszeniowej w „Gazecie Wyborczej", następnie została kierownikiem ds. sieci biur ogłoszeń oraz kierownikiem sprzedaży w Dziale Obsługi Klienta.

Źródło: Agora SA

Tagi: praca, branży, dom, akcja, budowa, sieci, marketing, promocja, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz