Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budżet
26.01.2009 00:00

Wejchert Golf Club w Internecie

Digital One zdobyło budżet na kompleksową obsługę Wejchert Golf Club w Internecie. Pierwszą z realizacji, zaplanowanych w okresie długofalowej współpracy, jest serwis Projektwgc.pl, który wystartował...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pod Warszawą powstaje mistrzowskie i bardzo nowoczesne pole golfowe - Wejchert Golf Club. Zostanie ono otworzone jesienią 2010r. Równolegle do prac koparek i dźwigów postępuje inna budowa - budowa wizerunku Wejchert Golf Club w Internecie, której głównym wykonawcą jest *Digital One*

Strona główna serwisu Projektwgc.pl

Strona główna serwisu Projektwgc.pl

Drogą konkursu ofert Digital One zdobyło budżet na kompleksową obsługę Wejchert Golf Club w Internecie. Pierwszą z realizacji, zaplanowanych w okresie długofalowej współpracy, jest serwis www.projektwgc.pl, który wystartował pod koniec grudnia.

Obecnie strona komunikuje fakt rozpoczęcia budowy i powoli przygotowuje grunt do dalszych działań, mających na celu przede wszystkim stworzenie szerokiego grona odbiorców. Zespół Digital One pracuje nad kolejnymi narzędziami, które będą wprowadzane systematycznie i zgodnie ze strategią, stworzoną wspólnie z Klientem. Niebawem pojawią się pierwsze z nich. Obecnie w serwisie jest wiele ciekawych informacji na temat samego przedsięwzięcia, jak również historii gry w golfa.

Dzięki stronie internauci mogą na bieżąco podglądać postępy prac budowlanych. Za pośrednictwem kamer przesyłane są cyklicznie robione zdjęcia z placu budowy. Na wygodnej w użyciu osi czasu zostały umieszczone ważne wiadomości z poszczególnych dni, w wielu przypadkach opatrzono je zdjęciami oraz materiałami wideo. Znajduje się tu również licznik, pokazujący czas, który upłynął od momentu rozpoczęcia budowy. Poza tym można dokładnie przyjrzeć się niezwykłemu projektowi tego pola, który został przygotowany przez jednego z najwybitniejszych i najbardziej nagradzanych architektów pól golfowych na świecie - Roberta Trenta Jonesa Juniora.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: budżet, serwis, gry, internauci, wiadomości, zdjęcia, strona, koniec, Fakt, one, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz