Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

We're all fans! - interaktywna promocja Grammy Awards

0
Podziel się
We're all fans! - interaktywna promocja Grammy Awards
bEhIzSQB

2010 Grammy Awards, które mają być nadawane w CBS 31 stycznia, w tym roku promowane są poprzez interaktywną stronę "We're All Fans" - kierowaną do fanów muzyki i gromadzącej materiały fanów.

W kampanii online na stronie www.wereallfans.com znajdują się stale aktualizowane portrety nominowanych artystów wykorzystujące zdjęcia, materiały filmowych w czasie rzeczywistym, odnośniki do serwisów YouTube, Twitter, Flicker, a także komentarze na Facebooku.

bEhIzSQD

Kampania stawia na mocną interakcję. Każdy z materiałów umieszczany przez internautów na stronie jest na bieżąco wplatany w powstający obraz którejś z nominowanych postaci.

- Chcieliśmy wykorzystać to, co fani muzyki robią na co dzień - dzielą się muzyką, korzystają z Tweetera, śpiewają utwory swoich ulubionych wykonawców. Chcemy wykorzystać ich entuzjazm i umieścić ich w centrum kampanii Grammy Awards - komentuje Patric O'Neil, dyrektor kreatywny TBWAChiatDay Los Angeles.

Kampania jest także wspierana przez TV, druk, out-of-home pracy, który rozszerza treści tworzone przez użytkowników na ekranach, w czasopismach i na billboardach.

Strona posiada wbudowane funkcje dla użytkowników do przesyłania zdjęć i tworzenie własnego portretu fana. Kampania została opracowana przez TBWAChiatDay Los Angeles.

bEhIzSQJ
bEhIzSRe
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)