Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wirtualna Polska celuje w podatników

Tuż przed ostatecznym terminem rozliczenia PIT portal zmodyfikował swoje strony z informacjami i narzędziami dla petentów fiskusa.

Podziel się
Dodaj komentarz

Tuż przed ostatecznym terminem rozliczenia PIT portal zmodyfikował swoje strony z informacjami i narzędziami dla petentów fiskusa.

Zmodyfikowana wersja serwisu podatki.wp.pl największy nacisk kładzie na PIT, podatki od czynności cywilno-prawnych oraz podatki od spadków i darowizn. W jednym miejscu zgrupowane zostały narzędzia - kalkulatory, wyszukiwarki i formularze.

W nowej wersji serwisu postanowiliśmy przegrupować posiadany przez nas kontent, a także położyć większy nacisk na działy, które mogą być przydatne osobom fizycznym. Nie zapominamy oczywiście o tematyce związanej z podatkami dla firm i przedsiębiorstw. Na razie skupiamy się na bieżącej publikacji informacji, jakie pojawiają się na te tematy, a już w najbliższej przyszłości planujemy rozbudowę tej części serwisu o kolejne funkcjonalności – podkreśla Adam Kubiak, kierownik Działu Serwisów Ekonomicznych WP.

Ciekawą inicjatywą jest też aspekt ekologiczny. Za każde pobranie dostępnego w serwisie programu do rozliczania roczego PIT za 2009 rok 1 grosz trafi na akcję sadzenia drzew.

Tagi: serwis, polski, akcja, strona, podatek, portal, rok, program, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz