Notowania

serwis
11.09.2009 14:55

Wkrótce reklama na Twitterze

Twitter zmienia warunki korzystania z serwisu. Nowi użytkownicy muszą wyrazić zgodę na obecność w serwisie materiałów reklamowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Twitter zmienia warunki korzystania z serwisu. Nowi użytkownicy muszą wyrazić zgodę na obecność w serwisie materiałów reklamowych. *

Wczoraj nablogu Biza Stone'a (współtwórcy Twittera) pojawiła się informacja na temat zmiany warunków korzystania z serwisu. O ile główne zasady pozostają niezmienione, to pojawia się możliwośc obecności przekazów reklamowych: - W warunkch korzystania z serwisu otworzyliśmy drzwi dla reklamy. Zamierzamy trzymać tę opcję otwartą, tak jak wspominaliśmy wcześniej.

Najistotniejsza zmiana dotyczy możliwości pojawienia się reklam targetowanych na zawartość twittów, zapytania w wyszukiwarce Twittera oraz inne informacje. Według regulaminu "typ i ilość materiałów reklamowych może ulec zmianie". Użytkownik obecnie zakładający konto w serwisie musi wyrazić zgodę na obecność materiałów reklamowych umieszczonych przez właściciela serwisu i/lub osoby trzecie.

Tagi: serwis, reklama, użytkownicy, drzwi, wyszukiwarka, blog, konto, użytkownik, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz