Notowania

Przejdź na
polska
13.04.2009 01:00

WP: nowy serwis o modzie

Serwis Wirtualnej Polski streetmoda.pl powstał z myślą o wszystkich internautach zainteresowanych modą użytkową.

Podziel się
Dodaj komentarz

Serwis Wirtualnej Polski streetmoda.pl powstał z myślą o wszystkich internautach zainteresowanych modą użytkową. Chodzi zarówno o biernych obserwatorów zmian w światowych trendach, jak i tych, którzy na swój sposób próbują przełożyć nowinki z ekskluzywnych pokazów na własny, niepowtarzalny styl.

Zadaniem twórców witryny jest skupienie wokół serwisu społeczności - wielbicieli mody. Internauci zamieszczają w serwisie zdjęcia własnych, ich zdaniem wyjątkowych, niepowtarzalnych kreacji oraz komentują styl innych użytkowników.

"Ambicją serwisu jest trzymanie ręki na pulsie najnowszych trendów. Chodzi nam o śledzenie zmian zachodzących na ulicach większych miast, pod kątem przeobrażeń w światowej modzie. Co się przyjmuje, a co polska ulica odrzuca? Chcemy popularyzować różne style, pokazując jak w sposób lekki, zabawny, pomysłowy czy oryginalny moda przez duże M zostaje zaanektowana przez przeciętnego odbiorcę." - mówi Karol Grabowicz, kierownik projektu.

Najważniejsze podstrony serwisu to: Mój styl, Ludzie, Miasta, Forum, Rankingi. Na Stronie Głównej streetmoda.pl znaleźć można zakładki: Dodatki i gadżety, Chcę to mieć, Tak się noszę, Torebki, Paparazzi, Buty i Biżuteria. W każdej z witryn internauci mogą zamieszczać swoje zdjęcia, jednocześnie odnosząc się do propozycji innych użytkowników.

Strona główna serwisu - Streetmoda.pl

Strona główna serwisu - Streetmoda.pl

Dodatkową funkcją serwisu jest w pewnym sensie jego charakter edukacyjny. Dzięki niemu bowiem sporo można dowiedzieć się o stylach w modzie, o największych markach i kreatorach, dyktujących światowe trendy.

Źródło: Wirtualna Polska

Tagi: polska, nowy, serwis, polski, moda, gadżety, strona, internauci, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz