Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

WP.PL będzie prowadzić akwizycję

0
Podziel się:

Wirtualna Polska zapowiada likwidację części swoich nierentownych serwisów. Jak powiedział "Wirtualnym Mediom" prezes WP.PL, jednym z pomysłów na dalszy rozwój portalu będzie prowadzenie...

Wirtualna Polska zapowiada likwidację części swoich nierentownych serwisów. Jak powiedział "Wirtualnym Mediom" prezes WP.PL, jednym z pomysłów na dalszy rozwój portalu będzie prowadzenie akwizycji nowych marek.

Aktualnie kierownictwo WP.PL analizuje rentowność swoich serwisów, a następnie zamierza zlikwidować te, które nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań. Grzegorz Tomasiak, prezes Wirtualnej Polski, w rozmowie z WirtualneMedia.pl, zapowiedział likwidację nierentownych spółek. Portal rozważa również akwizycję nowych marek w drugim półroczu.

- Wszystko jednak przed nami - mówi Wirtualnym Mediom *Tomasiak *oraz dodaje, że cały czas będą obserwować rynek, wyszukując dobrze rokujące serwisy. Zlikwidowane mają zostać mało popularne serwisy, które były dotychczas utrzymywane z nadzieją, że zaczną się za jakiś czas rozwijać. Jak zapewnia jednak Tomasiak, zmiany nie będą miały wpływu na poziom zatrudnienia.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)