Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
03.11.2009 11:14

Wspólne centrum barcampów

Pod koniec października Fundacja Polak 2.0, działająca na rzecz start-upów internetowych i integracji branży internetowej, uruchomiła serwis społecznościowy, dostępny pod adresem barcamp.pl. Serwis poświęcony jest otwartym i nieformalnym spotkaniom branży internetowej, które obecnie są organizowane we wszystkich większych miastach w Polsce - w Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pod adresem barcamp.pl - dotychczas zawierającym informacje tylko na temat poznańskich spotkań typu barcamp ("Barcamp w Starym Browarze") - gromadzone będą takie informacje, jak daty, miejsca i godziny rozpoczęcia nadchodzących wydarzeń oraz nazwiska wszystkich prelegentów i zaproszonych gości. W serwisie znajdą się również materiały z minionych sesji, dostępne w formie slajdów i wideo.

Twórcy bazy są przekonani, że przyczyni się ona do znacznie lepszej komunikacji między organizatorami i skuteczniejszego nawiązywania współpracy między barcampami z różnych części Polski. Za projekt barcamp.pl odpowiada poznańska agencja Netguru.

Źródło: Netguru

Tagi: serwis, materiały, polski, projekt, centrum, agencja, części, komunikacja, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz