Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wygraj Formułę z Gazeta.pl i One-2-One

0
Podziel się:

Pod nazwą "Wygraj Formułę" startuje nowy konkurs Gazeta.pl organizowany we współpracy z One-2-One. Jest to pierwsza edycja internetowo-mobilnego konkursu, przygotowanego specjalnie dla kibiców Formuły...

Pod nazwą "Wygraj Formułę" startuje nowy konkurs Gazeta.pl organizowany we współpracy z One-2-One. Jest to pierwsza edycja internetowo-mobilnego konkursu, przygotowanego specjalnie dla kibiców Formuły 1.

Na fali wzrastającej popularności Formuły 1 w Polsce zdecydowaliśmy się na stworzenie platformy, która umożliwi fanom tej dyscypliny typowanie najlepszych kierowców podczas wyścigów Grand Prix. - komentuje Robert Stalmach, dyrektor ds. treści i usług mobilnych w Agorze, wydawcy portalu Gazeta.pl.

Celem konkursu jest uzyskanie jak największej liczby punktów podczas wszystkich 17 wyścigów Grand Prix Formuły F1. Serwis internetowy został podzielony wg. klasyfikacji: Generalna, Rankingi Kontynentalne, Klasyfikacja Pole Position, Ligi Prywatne, Turniej Grand Prix i Plebiscyt na Kierowcę Formuły.

Przed każdym wyścigiem GP typowani są kierowcy. Wirtualny team zdobywa punkty w zależności od miejsca, na którym prawdziwi kierowcy uplasują się podczas wyścigu. Uczestnicy zabawy mogą swoimi teamami grać na 3 sposoby: logując się na dedykowanej serwisowi stronie www.wygrajformule.pl, poprzez SMS, a także dzięki aplikacji mobilnej JAVA dostępnej w sieci Orange (rozwiązanie, niespotykane w Polsce w tego typu grach).

To już kolejny konkurs z cyklu "Wygraj...". Po ogromnym sukcesie Wygraj Ligę nasz kolejny projekt rusza z rykiem wysokoobrotowych silników. Serwis jest na żywo uaktualniany w trakcie sezonu, a już w chwilę po zakończeniu finalnego okrążenia w Abu Zabi 1listopada zostaną opublikowane nieoficjalne wyniki. - komentuje Robert Kowalczyk, z One-2-One - project manager serwisu.

Pula nagród w konkursie to 40 000 zł, którą ufundowała firma Tobet, zajmująca się zakładami bukmacherskimi. Partnerem serwisu jest magazyn Formuły 1 F1 Racing.

Wygraj Formułę to kolejny konkurs sportowy Gazeta.pl realizowany przy wsparciu One-2-One. Poprzednie to Wygraj Ligę, Wygraj Ligę Mistrzów i Wygraj Ligę Żużla.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)