Notowania

Przejdź na
praca
04.05.2010 13:53

Wykop z większym rozmachem. Jest wersja dla urządzeń Apple

Darmowa aplikacja dla iPhone oraz iPod touch trafiła do App Store. Mobilna wersja ma być w tym roku oczkiem w głowie Wykopu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Darmowa aplikacja dla iPhone oraz iPod touch trafiła do App Store. Mobilna wersja ma być w tym roku oczkiem w głowie Wykopu.

Wykop na iPhone pojawił się oficjlanie 2 maja. Wejście było udane - pierwszego dnia aplikacja trafiła na pierwsze miejsce najczęściej pobieranych w polskiej wersji App Store.

Jak zapewniają twórcy Wykopu, program przenosi 99% funkcjonalności webowej serwisu na mobilne urządzenia Apple. Co mieści się w zakresie tego brakującego 1 procenta co prawda autorzy milczą, jednak te najbardziej istotne funkcje użytkownicy gadżetów z Cupertino mają. Mogą przeglądać, dodawać i komentować znaleziska, wykopywać i zakopywać oraz dyskutować z innymi użytkownikami.

W tym roku postawimy duży nacisk na udostępnianie i doskonalenie wersji mobilnej serwisu. Aplikacja na iPhone i iPod touch to dopiero początek tych prac - zapowiada **Michał Białek**, dyrektor operacyjny Wykop.pl.

Więcej na temat nowego narzędzia dla mobilnych wykopowiczów można znaleźć na stronie www.wykop.pl/iphone.

Tagi: praca, serwis, polski, strona, urządzenia, program, apple, dyrektor, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz