Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
media
20.01.2010 12:00

Wyłoniono najlepsze blogi studenckie 2009

Zakończył się konkurs na Blog Studencki 2009 roku. 9-osobowa komisja oceniła blisko 200 zgłoszeń, z których postanowiła wyróżnić 10 najlepszych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zakończył się konkurs na Blog Studencki 2009 roku. 9-osobowa komisja oceniła blisko 200 zgłoszeń, z których postanowiła wyróżnić 10 najlepszych.

Jury konkursu na Blog Studencki 2009 zadecydowało o przyznaniu nagród następującym blogom:

W kategorii Kobieta:

1 miejsce - Blog "Kobiety w Islamie" - za wyjątkowo ciekawą tematykę poruszaną we wpisach, zwracającą uwagę oprawę graficzną, aktywizowanie czytelników i umiejętne wykorzystywanie social mediów.

2 miejsce - Blog "Poradnik sympatyczny" - za humorystyczne podejście do relacji damsko-męskich, umiejętność spojrzenia na świat z przymrużeniem oka, umiejętność zaciekawienia i utrzymania czytelników.

3 miejsce - Blog "Marketing do kobiet" - za niestandardowe podejście do marketingu, umiejętność obserwowania świata i prezentowania tego co ciekawe.

W kategorii IT:

1 miejsce - Blog "WebFan" - za przystępne informacje o najważniejszych wydarzeniach i ciekawe podejście do spraw związanych z tematyką internetu.

2 miejsce - Blog "Android Lab" - za bloga, który jest jedną z najlepszych skarbic wiedzy o systemie Android i nietuzinkowy layout.

3 miejsce - Blog "Yagbu" - dla studenta informatyki przemysłowej, który o blogowaniu wie prawie wszystko i swoimi uwagami dzieli się ze swoimi użytkownikami.

W kategorii Życie studenckie:

Jury nie przyznało 1 i 2 miejsca.

3 miejsce ex aequo:
Blog "Mosiejczuk.pl" - za międzynarodowy charakter bloga oraz zaskakujący sposób przedstawienia pobytu na wymianie studenckiej.

Blog "Szelest Stron" - za szeroką tematykę poruszaną na blogu, umiejętność dostrzegania i komentowania aktualnych wydarzeń oraz pasję.

Blog "Porodówka"- za niestandardową tematykę, obalanie mitów i ukazanie od kuchni szpitalnej rzeczywistości.

Nagrodę specjalną przyznaną przez portal iWoman otrzymuje - Banana Blox

Skład jury:

Maciej Zawadziński - Prezes Brand New Media - przewodniczący jury
Marcin Szewczyk - redaktor naczelny dlaStudena.pl - wspolorganizatora konkursu
Grzegorz Miłkowski - redaktor naczelny interaktywnie.com
Tomasz Topa- bloger
Marcin Hanke - bloger
Paweł Nowak - bloger
Kasia Ogórek - portal iWoman
Aleksandra Sztobryn - Brand New Media
Marta Mielczarek - Brand New Media

- Uważam, że pierwsza edycja naszego konkursu była bardzo udana - mówi Maciej Zawadziński, przewodniczący jury - Musieliśmy się mocno zastanowić, które blogi nagrodzić. Szczególnie w kategorii Kobiecej i IT poziom był bardzo wysoki i długo zastanawialiśmy się które blogi zwyciężą. Co do kategorii "Życie Studenckie" oceny jurorów były tak rozbieżne, że zdecydowaliśmy się nie przyznawać pierwszego i drugiego miejsca a równorzędne trzy trzecie nagrody dla najciekawszych blogów.

Kolejna edycja konkursu na Blog Studencki - już 1 października

- Rozważamy stworzenie innych kategorii konkursowych. Blogi są na tyle zróżnicowane, że 3 kategorie to może trochę za mało. Tym samym mamy nadzieję, że w przyszłym roku zgłosi się więcej chętnych do rywalizacji - podsumowuje przewodniczący jury.

Tagi: media, system, kuchnia, strona, prezes, marketing, portal, konkurs, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz