Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Xbox Live - nie dla polskich graczy

0
Podziel się

Microsoft zadecydował, że mimo protestów nie zezwoli na udostępnienie usługi Xbox Live na terenie Polski. - To nie jest koniec walki - zapowiadają gracze.

Xbox Live - nie dla polskich graczy
bEhINJNh

Microsoft zadecydował, że mimo protestów nie zezwoli na udostępnienie usługi Xbox Live na terenie Polski. - To nie jest koniec walki - zapowiadają gracze.

W styczniu pisaliśmy o sporze między Microsoftem a polskimi graczami. Polski oddział firmy uruchomił akcje przeciwko modyfikacją konsol Xbox 360, a użytkownicy konsoli kontrprojekt, którego celem było zwrócenie uwagi, że wina za przerabianie urządzeń leży także po stronie Microsoftu. Problem stanowił fakt, iż w Polsce ciągle dostępna nie była usługa Live. Jak się okazuje - nie była i w najbliższym czasie dostępna nie będzie.

Microsoft nie przewiduje wprowadzenia do naszego kraju Xbox Live. Na stronie kontrakcji „Nie sprzedaje wybrakowanego produktu – nie kradnę” przeczytać można tekst oficjalnego stanowiska firmy Microsoft w oryginalne oraz w tłumaczeniu.

bEhINJNj

Poniżej publikujemy wersję polską:

Microsoft, a szczególnie dział zajmujący się Xbox 360, bardzo docenia pasję i zaangażowanie jaką wykazują polscy użytkownicy naszych produktów , w tym usługi Xbox Live. Chcemy zapewnić, że rok 2010 będzie przełomowym rokiem dla naszej konsoli. Naszym celem jest zapewnienie polskiej społeczności graczy na Xbox 360 jak najlepszych, interaktywnych doświadczeń. W tej chwili finalizujemy plany związane z przyszłymi działaniami na polskim rynku i zamierzamy je ogłosić na najbliższych targach E3, w czerwcu tego roku. Fani Xbox 360 już wkrótce mogą się spodziewać informacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom.

Zaangażowani w akcję WeWantLive zapowiadają dalsze działania, w związku z czym zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w proteście i dodania swojego zdjęcia do galerii graczy wspierających WeWantLive. Swoją pomoc w walce o Xbox Live obiecał Microsoft Polska.

Poniżej przykładowa fotografia:

bEhINJNp

Źródło: www.kontrakcja.pl

bEhINJNK
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)