Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Xevin Consulting szkoli z Midwestem

0
Podziel się

Firma doradcza Xevin Consulting nawiązała długofalową współpracę z firmą szkoleniową Midwest. Współpraca będzie dotyczyć organizacji szkoleń otwartych z zakresu szeroko rozumianego marketingu...

bEifeorV

Firma doradcza Xevin Consulting nawiązała długofalową współpracę z firmą szkoleniową Midwest. Współpraca będzie dotyczyć organizacji szkoleń otwartych z zakresu szeroko rozumianego marketingu internetowego.

- Nie każda firma może sobie pozwolić na zakup indywidualnych usług doradczych, ale zauważamy duże zainteresowanie wiedzą na temat prowadzenia działań marketingowych w sieci. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są proponowane przez nas szkolenia otwarte. Dzięki współpracy z firmą Midwest, która ma duże doświadczenie w organizowaniu tego typu przedsięwzięć, mamy nadzieję wypełnić lukę istniejącą na naszym rynku - mówi Dominik Kaznowski, Prezes Zarządu Xevin Consulting.

Pierwszym wspólnie realizowanym projektem będą szkolenia "Płać za efekt", dotyczące performance marketingu w internecie, które odbędą się 7-8 maja.

bEifeorX

- Głównym atutem szkoleń, które wspólnie organizujemy, jest możliwość zdobycia przez uczestników praktycznych umiejętności. Xevin Consulting przekazuje know-how niezbędne w dzisiejszych czasach przedsiębiorcom, którzy chcą działać efektywniej i podnosić konkurencyjność firmy - dodaje Kamila Brzost, Członek Zarządu Midwest.

Xevin Consulting zajmuje się doradztwem w obszarze zarządzania i tworzenia strategii biznesowych w nowych mediach. Ponadto firma przeprowadza audyty obecności w internecie, realizuje projekty badawcze oraz prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej.

Midwest jest jedną z wiodących firm szkoleniowych w Polsce, specjalizującą się w profesjonalnej edukacji dorosłych z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, umiejętności kierowniczych i osobistych oraz marketingu. Działa od 1996 roku. Szkolenia realizują trenerzy - praktycy z wieloletnim doświadczeniem zarówno w biznesie, jak i w prowadzeniu szkoleń. W szkoleniach Midwestu wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy menedżerów i pracowników z firm polskich i międzynarodowych.

Źródło: Informacja prasowa

bEifeosy
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)