Notowania

Przejdź na
praca
22.06.2009 18:10

XRS dla Mojito Mix&Play

Agencja XRS Nowe Media odpowiedzialna jest za stworzenie konkursu Mojito Mix&Play, promującego markę Bacardi.

Podziel się
Dodaj komentarz

Agencja XRS Nowe Media odpowiedzialna jest za stworzenie konkursu Mojito Mix&Play, promującego markę Bacardi.

Jest to konkurs na najlepszy imprezowy klip w rytmach Bacardi Mojito. Skierowany jest on do wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają klubowe życie i są gotowe wziąć udział w zabawie swojego życia. Wystarczy zrobić kilka imprezowych zdjęć, zalogować się na oficjalnej stronie www.mojito.pl, a następnie, używając dostępnej tam aplikacji, zmiksować z nich klip.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy. Po zamknięciu każdego z nich, uruchamiana będzie galeria ze wszystkimi zgłoszonymi projektami, które następnie oceni jury w składzie: Szymon Rogiński (uznany fotograf), Joanna Rechnio (reżyser filmów i teledysków), Kuba Łubniewski (operator filmowy, reżyser teledysków). Jury w każdym etapie wybierze najbardziej kreatywną pracę.

Główną nagrodą w konkursie jest impreza Bacardi Mojito Night Party, zorganizowana specjalnie dla zwycięzcy i grupy jego znajomych w klubie w wybranym mieście.

Na potrzeby konkursu agencja XRS Nowe Media we współpracy z Ars Thenea stworzyła oficjalną stronę internetową konkursu - www.mojito.pl

Konkurs wsparty jest kampanią internetową na portalach: Interia.pl, Onet.pl, Youtube.com oraz na Facebook.com. Za koncepcję Mojito Mix&Play oraz przebieg kolejnych etapów konkursu odpowiedzialna jest agencja XRS Nowe Media.

Tagi: praca, media, kampania, portal, konkurs, strona, projekt, marka, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz