Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

YouTube zmienia interfejs. Trwają testy Cosmic Panda

0
Podziel się:

Serwis chce skończyć z grafiką w spartańskim klimacie. W Kosmicznej Pandzie jest ciemno, nowocześnie i bardziej designersko.

Tym razem zmiana YouTube nie jest kosmetyczna, serwis eksperymentuje z całkowicie nowym wyglądem wszystkich elementów. Rewolucja dotyczy zwłaszcza layoutu kanału. Główny, promowany klip nie odtwarza się z poziomu strony, widnieje na niej jedynie podlinkowana grafika dostosowana do horyzontalnych formatów.

YouTube podzielił stronę odtwarzacza wideo na ciemną część zarezerwowaną dla klipu oraz na jaśniejszą, z informacjami i komentarzami o materiale. W layoucie widać inspiracje z ekranów dotykowych, przyciski są bardzo duże i łatwe do kliknięcia. Internauci mają również możliwość zmiany rozmiaru odtwarzanego filmu.

Nowy wygląd dostępny jest pod youtube.com/cosmicpanda. YouTube zachęca użytkowników, aby dzielili się opiniami o testowanym wyglądzie. Wystarczy kliknąć w niebieską flagę oznaczoną Feedback. Internauci znudzeni zmianą mogą w każdej chwili wrócić do starego design klikając w link older version.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)