Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
27.01.2010 09:01

Zadane.pl pozyskało inwestora

850 tysięcy realnych użytkowników, 22 milionów odsłon miesięcznie krótko po oficjalnym starcie i perspektywy dynamicznego rozwoju przekonały Marcina Pytla do zainwestowania w serwis Zadane.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz

850 tysięcy realnych użytkowników, 22 milionów odsłon miesięcznie krótko po oficjalnym starcie i perspektywy dynamicznego rozwoju przekonały Marcina Pytla do zainwestowania w serwis Zadane.pl.

Oficjalny start serwisu odbył się we wrześniu ubiegłego roku. Już w dwa miesiące później Zadane.pl pojawił się w zestawieniu Magapanel. Obecnie serwis ma ponad 850 tysięcy realnych użytkowników (RU), a liczba odsłon (PV) na miesiąc przekroczyła 22 miliony. W najnowszym zestawieniu Gemiusa Zadane.pl znalazł się w pierwszej 20 serwisów edukacyjnych.

- Większość użytkowników to uczniowie gimnazjów i liceów, maturzyści oraz studenci. Jest też znaczna grupa absolwentów, rodziców i nauczycieli, którzy po prostu lubią rozwiązywać zadania i traktują korzystanie z Zadane.pl jako formę ciekawej, intelektualnej rozrywki - mówi Łukasz Haluch, współtwórca Zadane.pl.

W projekt zdecydował się zainwestować Marcin Pytel, wiceprezes zarządu TransmisjeOnline.pl, twórcy technologii wideokonferencji na żywo przez Internet. Jako członek zarządu i dyrektor sprzedaży przez dwa lata był współodpowiedzialny za strategię i rozwój działu sprzedaży największego w Polsce serwisu społecznościowego dla profesjonalistów GoldenLine.

- Zadane.pl już jest projektem rentownym dzięki powiązaniom kapitałowym z firmą GoldenLine. Co ważne z biznesowego punktu widzenia, sprzedażą powierzchni reklamowej serwisu Zadane.pl zajmie się właśnie dział sprzedaży GoldenLine – tłumaczy Marcin Pytel.

Zadane.pl to serwis edukacyjny pozwalający na szybkie rozwiązywanie zadań domowych, budujący społeczność uczniów, studentów i innych użytkowników. Korzystanie z systemu Zadane.pl jest całkowicie bezpłatne. Jednostką rozliczeniową w systemie są punkty, które użytkownicy otrzymują za rozwiązane zadania innych uczniów.

Źródło: Zadane.pl

Tagi: polska, internet, serwis, system, projekt, technologia, rok, grupa, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz