Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Załóż Nową Społeczność Roku

0
Podziel się:

Rusza konkurs na Nową Społeczność Roku. Każdy może zarejestrować się w konkursie i rozpocząć przygodę ze swoją społecznością.

Rusza konkurs na Nową Społeczność Roku. Każdy, kto ma pasję, wiedzę czy po prostu chce poznać osoby o podobnych zainteresowaniach i razem walczyć o tytuł najciekawszej Nowej Społeczności może zarejestrować się w konkursie i rozpocząć przygodę ze swoją społecznością.

W konkursie liczy się wyłącznie pomysł na społeczność i jej popularyzację. Całe zaplecze techniczne społeczności zapewniają organizatorzy - do udziału w zabawie wystarczy podstawowa znajomość Internetu i konto e-mailowe. Do walki o tytuł Nowej Społeczności Roku zapraszają Mixxt - plaforma do tworzenia społeczności oraz Neuron APR - firma doradztwa komunikacyjnego.

Konkurs Społeczność Roku powstał, aby zwrócić uwagę, że społeczności internetowe to nie tylko popularne, liczące miliony użytkowników serwisy, ale przede wszystkim powstające oddolnie, często bardzo wyspecjalizowane grupy osób wymieniających opinie, spotykających się i dzielących wspólną pasję.

Uczestnicy konkursu uzyskają dostęp do całej palety narzędzi, dzięki którym będą mogli dostosować, uatrakcyjnić i promować swoją społeczność, zapraszając nowych członków, dzieląc się z nimi zdjęciami, muzyką i filmami, a także organizować ankiety i prowadzić forum.

W skład jury, oprócz przedstawicieli organizatorów i partnerów, wchodzą: sławny podróżnik i reporter Jacek Pałkiewicz, zastępczyni redaktor naczelnej polskiej edycji miesięcznika Elle, Monika Stukonis, zdobywca Paszportu Polityki, pisarz i reżyser Sławomir Shuty oraz jeden z czołowych polskich blogerów, Maciej Budzich (mediafun). Jak zapowiadają organizatorzy, nie jest to jeszcze kompletna lista jurorów.

"Idea konkursu na Społeczność Roku zrodziła się z przekonania, że małe społeczności, powstałe na skutek wspólnych zainteresowań, czy problemów społecznych, są znacznie ciekawsze, silniejsze i posiadają znacznie więcej realnych cech społeczności, niż duże komercyjne serwisy" - mówi Jakub Górnicki, szef mixxt.pl, jeden z pomysłodawców konkursu.

Najlepsze społeczności wyłaniane będą w pięciu kategoriach: Praca, Edukacja, Społeczeństwo, Rodzina i dom, Pasje. Członkowie zwycięskich społeczności nagrodzeni zostaną podczas uroczystej gali, która odbędzie się połowie października w Warszawie.

Źródło: Informacja prasowa

firma
praca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)