Notowania

Przejdź na
serwis
28.10.2009 15:53

Zleć morderstwo znajomego

"13eme rue" to francuski kanał telewizyjny specjalizujący się w nadawaniu thrillerów, filmów akcji i produkcji trzymających widza w napięciu. W tym stylu utrzymana jest również najnowsza kampania stacji, za którą odpowiada BETC EURO RSCG.

Podziel się
Dodaj komentarz

W specjalnie przygotowanym serwisie, dostępnym dla widzów powyżej 16 roku życia, internauta może zlecić morderstwo swojego znajomego. W pierwszej kolejności należy wybrać jednego z piątki profesjonalnych zabójców, któremu przekażemy zlecenie.

Aplikacja wymaga od nas podania danych swoich i ofiary, a także wgrania zdjęcia, które następnie jako model 3D posłuży do stworzenia filmu obrazującego akcję.

Ofiara otrzymuje następnie e-mail z linkiem do filmu, a po jego obejrzeniu zostaje zaproszona do odkrycia kto zlecił jej zabójstwo i rozpoczęcia nowego wątku.

Kampanie wykorzystujące mechanizm przesyłania maili do znajomych, czy nakładania twarzy na wirtualne postacie nie są czymś nowym, jednak w tym przypadku agencja BETC EURO RSCG udowodniła, że potencjał wirusowy tego typu produkcji zależy w dużej mierze od jakości jej wykonania.

Źródło: Adverblog

Tagi: serwis, produkcja, film, agencja, jakości, rok, jego, zdjęcia, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz