Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
15.09.2009 15:22

Żuk z reklamy 36.6 trafił na aukcję

Telewizja internetowa Lookr.tv oraz serwis Swistak.pl rozpoczynają licytację głównego bohatera reklamy 36.6.

Podziel się
Dodaj komentarz

Telewizja internetowa Lookr.tv oraz serwis Swistak.pl rozpoczynają licytację głównego bohatera reklamy 36.6.

Ringo, bo taki przydomek otrzymał ze względu na charakterystyczne dźwięki jakie wydaje, jest gwiazdą spotu telefonii komórkowej 36.6.

Teraz wraz z rodziną liczącą 11. osobników czeka na nowego właściciela. Pod adresem www.swistak.pl/zuk rozpoczęła się aukcja, w której wylicytować można największą entomologiczną gwiazdę polskich mediów. Uzyskany z niej dochód zostanie przeznaczony na wspieranie badań Polskiego Towarzystwa Entomologicznego. Zwycięzca aukcji, poza żukową rodziną, otrzyma certyfikat zaświadczający o udziale Ringo w spocie reklamowym. Ponadto do pierwszych 15. najlepszych oferentów trafią okolicznościowe koszulki.

Akcję wspiera specjalny kanał uruchomiony przez telewizję internetową Lookr.tv - www.zuk.lookr.tv. Można w nim znaleźć materiały z Ringo, relację z planu reklamy w której wystąpił oraz kompleksowe opinie specjalistów na jego temat. Ringo będzie także w stałym kontakcie ze swoimi fanami za sprawą profilu na mikroblogu Spinacz.pl/zukringo oraz specjalnego programu live na lookr.tv codziennie o godzinie 17:50.

Źródło: Lookr.tv

Tagi: serwis, opinia, materiały, reklama, polski, telewizja, spot, program, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz