Money.plManagerStrategie Grupy dyskusyjne pl.soc.polityka Parę minut temu w TVP1 - Polityka przy kawie

Parę minut temu w TVP1 - Polityka przy kawie

Parę minut temu w TVP1 - Polityka przy kawie

s...@gmail.com / 2014-01-15 08:51:27
Gościem był Mariusz Kamiński. Słaba trochę była ta Pani redaktor, bo dała się zagadać. Baba zadaje pytanie na jakiś temat niewygodny, gościu "blablabla..", i finda nawet się nie kapnełą, że gościu zjechał sprytnie na zupełnie inny temat.
Z tematu 007 zwanego BawiDupkiem, Mariusz Kamiński sprytnie zjechał na bardzo istotny problem, który cholernie uszczuplił kieszeń podatnika. I to w sposób BULWERSUJĄCY!! Q.. MAĆ!! Cygaro se Tusk zajarał!!

A my sę z Wondusiem jaramy szlugi Ukraińskie, u Plebana BIMBER pędzimy, zakomnice zakomne łod casu do casu ukłuwamy... A syćko bez akcyzy !!

Jamen
 

Re: Parę minut temu w TVP1 - Polity

Trybun <Y...@yachu.com> / 2014-01-15 09:49:20
W dniu 2014-01-15 08:51, stchebel@gmail.com pisze:
> Gościem był Mariusz Kamiński. Słaba trochę była ta Pani redaktor, bo dała się zagadać. Baba zadaje pytanie na jakiś temat niewygodny, gościu "blablabla..", i finda nawet się nie kapnełą, że gościu zjechał sprytnie na zupełnie inny temat.
> Z tematu 007 zwanego BawiDupkiem, Mariusz Kamiński sprytnie zjechał na bardzo istotny problem, który cholernie uszczuplił kieszeń podatnika. I to w sposób BULWERSUJĄCY!! Q.. MAĆ!! Cygaro se Tusk zajarał!!
>
> A my sę z Wondusiem jaramy szlugi Ukraińskie, u Plebana BIMBER pędzimy, zakomnice zakomne łod casu do casu ukłuwamy... A syćko bez akcyzy !!
>
> Jamen

Nie wstyd ci, tak okradać państwo polskie?

--
Kapitalizm jest chorobą (zarazą) z którą należy walczyć..
Instalując Linuksa na swoim komputerze robisz pierwszy krok w tym kierunku..