Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mariusz Błoński
|

Atrakcyjne kobiety nie powinny pracować w bankach?

0
Podziel się:

"Nie można tego zaakceptować" - twierdzi marszałek Senatu Nigerii.

Atrakcyjne kobiety nie powinny pracować w bankach?

Marszałek Senatu Nigerii, David Mark, stwierdził, że nigeryjske banki powinny przestać wykorzystać atrakcyjne kobiety, których celem jest nakłonienie klientów do zakładania kont.

Markowi nie podoba się fakt, iż do rozmów z potencjalnymi klientami wysyłane są atrakcyjne panie. Uważa, że władze państwa powinny tego zakazać. Podczas spotkania senackiej komisji ds. banków i ubezpieczeń stwierdził: ,,Nie można tego akceptować i należy z tym skończyć. Nakazaliście sektorowi bankowemu konsolidację, może więc zrobić coś i z tym problemem" - powiedział, zwracając się do biorących udział w posiedzeniu przedstawicieli banku centralnego.

W 2005 roku w wyniku przeprowadzonej konsolidacji liczba nigeryjskich banków zmniejszyła się z 89 do 25. W ramach większego programu reformy gospodarki, rząd nakazał bankom 12-krotne zwiększenie kapitału założycielskiego. Ruch został z zadowoleniem powitany przez analityków. Wskazują oni jednak, że wiele banków po konsolidacji jest ciągle słabych. Zależą one całkowicie od depozytów rządowych i robią niewiele, by przyciągnąć indywidualnych klientów.

Przewodniczący Mark uważa jednak, że sytuacja na tyle się poprawiła, iż atrakcyjne kobiety nie muszą zdobywać klientów dla banków.

strategie
marketing i sprzedaż
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)