Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
citi
27.11.2008 16:08

CitiGold najlepszą ofertą według magazynu Gentleman

Oferta banku Citi Handlowy w zakresie prywatnej bankowości to najbardziej luksusowa propozycja usług finansowych według miesięcznika Gentleman.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP / EPA)

Oferta banku Citi Handlowy w zakresie prywatnej bankowości to najbardziej luksusowa propozycja usług finansowych według miesięcznika Gentleman.

W kategorii ,,usługi finansowe" nominowanych było pięć instytucji finansowych świadczących usługi dla najbardziej wymagających klientów. Wygrała oferta Citigold.

O tytuł luksusowej marki Gentelman walczą produkty i usługi wyróżniające się na rynku klasą, wyjątkowością i charakterem. W każdej z 14 kategorii kapituła nominowała pięć marek.

O tytuł luksusowej marki w zakresie usług finansowych walczyły Xelion Rentier, Platinum PKO BP, Expander Prestiże, BRE Wealth Managment. Wygrał Citi Handlowy z ofertą Citigold, która została uznana za najlepszą propozycję dla wymagających gentlemanów poszukujących pełnej i luksusowej obsługi w dziedzinie zarządzania finansami.

Citi Handlowy oferuje prestiżowe usługi Citigold klientom, których aktywa przekraczają 200 tys. zł. Bankowość prywatna w Citi Handlowy rozpoczyna się od poziomu 1,5 mln. zł. Część klientów z tej grupy ma możliwość skorzystania z produktów oferowanych wspólnie z londyńskim centrum bankowości prywatnej Citi.

Tagi: citi, strategie, marketing i sprzedaż, marketing i zarządzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz