Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Tlenofon
30.04.2008 08:27

Cube Group wypromuje Tlenofon

Cube Group przeprowadzi działania reklamowe w internecie dla operatora telefonii internetowej - Tlenofonu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Cube Group, agencja specjalizująca się w marketingu SEM/SEO, została wybrana do przeprowadzenia działań reklamowych w Internecie dla operatora telefonii internetowej - Tlenofonu.

Przedmiotem podpisanej kilka dni temu umowy jest m. in. zaplanowanie, zarządzanie i kontrola efektywności działań promocyjnych Tlenofonu w wyszukiwarce Google oraz w programach afiliacyjnych m. in.: Afilo, Novem, a także Zanox.

Działania Cube Group stanowić będą podstawę rozpoczynającej się w najbliższych dniach w Internecie intensywnej kampanii reklamowej Tlenofonu
promującej najnowsze korzyści wynikające z użytkowania telefonii internetowej (VoIP).
,, Wysoką skuteczność poprawnie przeprowadzonych działań SEM i SEO potwierdziliśmy wynikami przeszło tysiąca kampanii zrealizowanych dla naszych Klientów - mówi Andrzej Cudny, Dyrektor Zarządzający Cube Group. ,, Kampania internetowa Tlenofonu to nasze kolejne wyzwanie. Z jednej strony opiekunowie Klienta zadbają o pozycjonowanie Tlenofonu w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce - Google, z drugiej codziennie będą śledzić przebieg kampanii prowadzonej za pomocą programów partnerskich i dokonają wyborów odnośnie najbardziej efektywnych form i miejsc emisji reklam. Od tej chwili to również od nas zależy skala sukcesu kampanii Tlenofonu w Internecie".

Z roku na rok wzrasta liczba osób zainteresowanych telefonią internetową. Według najnowszych statystyk z Tlenofonu korzysta obecnie kilkaset tysięcy osób.

,, Celem szeroko zakrojonej kampanii internetowej jest dotarcie z ofertą telefonii internetowej Tlenofon do potencjalnych użytkowników" - wyjaśnia Jacek Świderski członek zarządu o2.pl Sp. z o.o., operatora Tlenofonu.

Tagi: Tlenofon, strategie, marketing i sprzedaż, marketing i zarządzanie
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz