Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
spółki
11.03.2009 15:10

Disney uruchamia nowy serwis dla fanów

Są na nim najnowsze informacje ze świata Disney'a, ekskluzywne artykuły, blogi czy sklep z pamiątkami.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Maniacy Myszki Mickey i spółki mają swoje nowe miejsce w sieci.

Wczoraj Walt Disney Company zaprezentowało nowy serwis dla wszystkich fanów swoich kreskówek. D23 - bo taką nazwę nosi portal - zawiera nie tylko najnowsze informacje ze świata Disney'a, ale także ekskluzywne artykuły, blogi, sklep z pamiątkami, informacje na temat wydarzeń i eventów i inne atrakcje dla fanów.

Nazwa D23 odnosi się do roku 1923, w którym to Walt i Roya Disneyowie założyli małe wówczas studio animacyjne Walt Disney Productions, które z czasem przerodziło się w jedną z największych na świecie korporacji medialnych.

_ - D23 jest sposobem na podziękowanie i uczczenie naszych fanów, którzy przenoszą magię świata Disney'a do swojego życia każdego dnia w każdym miejscu na świecie - _ powiedział szef Disney'a, Bob Iger.

Za 75 dolarów członkowie społeczności mogą zyskać status premium, który uprawnia ich do otrzymania zestawu specjalnych prezentów. Jest to specjalna karta członkowska, certyfikat, ekskluzywny magazyn dla płatnych subskrybentów oraz prezent-niespodzianka z kolekcji Disney'a. Mogą oni też liczyć na zniżki podczas odbywającego się w połowie września w Kalifornii D23 Expo.

Źródło: Yahoo! News

Tagi: spółki, nowe, nowy, serwis, sieci, portal, inne, yahoo, e-marketing, strategie, marketing i sprzedaż, marketing i zarządzanie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz