Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
tłum. Robert Susło
|

Tiger Woods wraca do gry. W Rolexie

0
Podziel się:

Obie strony milczą na temat wartości kontraktu reklamowego, który został zawarty na kilka lat.

Tiger Woods wraca do gry. W Rolexie
(Keith Allison/CCBY-NC-SA/Flickr)

Po raz pierwszy od wybuchu głośnej afery obyczajowej supergwiazda Tiger Woods zawarł duży kontrakt reklamowy.

Szwajcarski producent zegarków Rolex podpisał z byłym numerem jeden w rankingu najlepszych golfistów świata (obecnie miejsce 51) wieloletni kontrakt reklamowy. Obie strony milczą na temat wartości kontraktu. _ - Rolex jest przekonany, że Tiger Woods ma przed sobą jeszcze długą karierę i posiada wszystkie cechy, aby wpisać się w historię golfa _ - poinformowała w oświadczeniu firma.

Od czasu wypadku samochodowego pod koniec listopada 2009 roku, kiedy to Woods wylądował swoim autem w ogródku sąsiada, życie golfisty zmieniło się bezpowrotnie. Liczne publikacje i pojawiające się w mediach informacje o jego aferach seksualnych doprowadziły do rozwodu z żoną Elin, utraty wizerunku i załamania formy golfisty. Pierwszego miliardera w historii sportu opuścili także znaczący sponsorzy: ATandT, Accenture, Tag Heuer, Gatorade i Gillette.

Swoje ostatnie zwycięstwo w turnieju golfowym Tiger Woods świętował w listopadzie 2009 roku w Melbourne. Od tego czasu 35-letni golfista, który ma na swoich koncie 14 zwycięstw w turniejach mistrzowskich, poszukuje na próżno swojej formy sprzed wybuchu skandalu.

Zobacz oryginalne reklamy w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/43/t157483.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/spoty/artykul/praca;robi;z;ciebie;zombie;jest;na;to;rada,235,0,922347.html) Praca robi z ciebie zombie? Jest na to rada Podejmij wyzwanie i zobacz przerażającą reklamę Yoga Outreach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/203/t154827.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/spoty/artykul/tego;nie;wiesz;o;wiazaniu;krawatow;poznaj;eksperta;loreal,142,0,893838.html) Tego nie wiesz o wiązaniu krawatów. Poznaj eksperta L'Oreal Udana parodia agenta 007 w wydaniu producenta szamponów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/39/t142887.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/spoty/artykul/kogo;zaprosi;na;arke;wspolczesny;noe,66,0,852802.html) Kogo zaprosi na arkę współczesny Noe? Zobacz i oceń kolejną pomysłową reklamę Axe.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)