Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tesco wchodzi w mariaż z Meritum

0
Podziel się:

Z początkiem września klienci sieci mogą skorzystać z kredytu ratalnego, kredytów konsolidacyjnych oraz gotówkowych na dowolny cel.

Tesco wchodzi w mariaż z Meritum
(Gene Hunt/CC/FLickr)
bFfjvbWt

Do oferty 60 punktów Tesco Finanse w całej Polsce wprowadzono usługi kredytowe. To za sprawą aliansu strategicznego Tesco i Meritum Banku.

Z początkiem września klienci sieci hipermarketów mogą skorzystać z kredytu ratalnego na towary dostępne w sieci, oferty kredytów konsolidacyjnych oraz gotówkowych na dowolny cel. Maksymalna kwota tego ostatniego to 200 tysięcy złotych, co stanowi najwięcej spośród sieci sklepów detalicznych – podaje Meritum Bank w informacji prasowej.

Oferta produktów finansowych dostępna jest również za pośrednictwem strony internetowej hipermarketu. _ - Dla klientów Tesco liczy się wygoda, elastyczność i prostota. Takie też mają być usługi Tesco Finanse. Wierzymy, że wraz z nowym, dynamicznym partnerem stworzymy atrakcyjną ofertę dla naszych klientów. Pierwszym przykładem rozwoju oferty jest nowość w usługach finansowych w sklepach, czyli kredyt konsolidacyjny. Paleta usług, z jakich mogą skorzystać klienci w trakcie i przy okazji zakupów, będzie coraz bogatsza _ - mówi Piotr Kubień z Tesco Finanse.

bFfjvbWv

Tesco w Polsce posiada około 400 placówek handlowych w 240 miastach. Od kilku lat sieć rozwija usługi towarzyszące zakupom w sklepach. Wśród nich, od 2006 roku usługi finansowe. W wybranych placówkach Tesco można także zatankować samochód, czy wykupić abonament telefoniczny. Wiosną tego roku do gamy usług dołączyły ubezpieczenia.

WIĘCEJ NA TEMAT STRATEGII sieci handlowych w Money.pl
Brytyjczycy kupują. Zyski sieci w górę Sainsbury's poinformował, że między marcem 2010 a marcem 2011 zysk firmy wyniósł 827 mln funtów.
Handlowy gigant znów zwiększa zyski Wal-Mart zarobił 3,4 mld dolarów. To o 3 procent więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.
Jest zgoda na przejęcie Żabki Sieć sklepów detalicznych może zostać przejęta spółkę Lontano Investments, kontrolowaną przez fundusz private equity Mid Europa Fund III.
bFfjvbWW
strategie firm
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)