Notowania

bp
20.10.2010 06:41

BP nie wypłaca premii, bo wydaje na bezpieczeństwo

Do 80 tysięcy pracowników firmy dotarł list z wyjaśnieniami od nowego szefa firmy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(bp.com)

80 tysięcy pracowników British Petroleum dostało list z wyjaśnieniem, co - zamiast premii - otrzymają pod koniec roku. Będzie to bezpieczeństwo.

Nowy szef firmy Bob Dudley napisał do swoich ludzi, że w czwartym kwartale tego roku firma większość środków przeznaczy na rozwój systemów bezpieczeństwa. Jednocześnie zapewnia, że wszystkie bonusy zwyczajowo płacone załodze będę honorowane dla pierwszych dziewięciu miesięcy roku.

_ Podejmujemy ten krok, aby było absolutnie jasne, że bezpieczeństwo i zarządzanie ryzykiem jest priorytetem dla firmy _ - pisze Dudley. - _ W ten sposób chcemy zapewnić, że takie zdarzenia jak tragedia Horizon Deepwater nie zdarzały się już nigdy. _

Łączne koszty usuwania skutków pożaru na platformie i późniejszego rekordowego wycieku ropy wyniosły 11,2 miliarda dolarów. Akcja uszczelniania wycieku trwała pięć miesięcy.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/217/t96985.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bp;nie;ponosimy;pelnej;winy;za;wyciek,191,0,672447.html) BP: Nie ponosimy pełnej winy za wyciek BP nie jest winien rażącego zaniedbania w sprawie wycieku ropy - oświadczył koncern.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/185/t94137.jpg ) ] (http://wakacje.money.pl/wiadomosci/artykul/obama;apeluje;na;wakacje;najlepiej;na;floryde,235,0,655851.html) Obama apeluje: Na wakacje najlepiej na Florydę Po wycieku ropy z platformy BP turyści omijają Florydę.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/215/t96983.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bp;definitywnie;zatyka;wyciek;ropy,199,0,651463.html) BP definitywnie zatyka wyciek ropy Operacja _ Static Kill _ potrwa do jutra i polega na zabetonowaniu dziury.
Tagi: bp, premie, bezpieczeństwo, wyciek, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, strategie, zarządzanie, marketing i zarządzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz