Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
śmierć amy winehouse
24.07.2011 09:37

Amy Winehouse nie żyje. "Nie mogę nawet oddychać"

Śmierć Amy Winehouse poruszyła inne gwiazdy show-biznesu. Wspominają one 27-letnią wokalistkę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ EPA)

Śmierć Amy Winehouse poruszyła inne gwiazdy show-biznesu. Za pośrednictwem portali społecznościowych wspominają one 27-letnią wokalistkę, którą znaleziono wczoraj martwą w jej domu w Londynie.

Kelly Osbourne napisała na Twitterze, że Winehouse była jedną z jej najlepszych przyjaciółek. _ - Płaczę tak bardzo, że nie mogę nawet normalnie oddychać _ - wyznała telewizyjna gwiazdka, córka Ozzy'ego Osbourne'a, rówieśniczka zmarłej piosenkarki.
_ Była taką zagubioną duszą, niech spoczywa w pokoju _ - tak z kolei napisała, odnosząc się do śmierci Amy Winehouse, rok młodsza wokalistka Lily Allen.

O smutku i złości w tym _ smutnym dniu _ wspomniał Boy George. Swój żal wyrazili także między innymi: zespół rockowy The Who, raper i producent muzyczny P. Diddy, modelka Kate Moss czy członkowie metalowej grupy Megadeth.

Na śmierć Amy Winehouse zareagowała także wytwórna płytowa Universal, wydająca jej płyty. _ Jesteśmy głęboko zasmuceni naglym odejściem tak utalentowanej artystki. W tym trudnym czasie modlimy się za rodzinę Amy, jej przyjaciół i fanów _ - czytamy w oświadczeniu.

Showbusiness wspomina Amy WInehouse (ITN, ang.):

Amy Winehouse zmarła w swoim niedawno kupionym domu w modnej dzielnicy Londynu Camden. Na wieść o jej śmierci zgromadzili się tam jej fani z kwiatami i świeczkami. Część z nich pozostała na nocne czuwanie.

Piosenkarka znana była z mocnego, soulowego głosu, tatuaży i charakterystycznej, natapirowanej fryzury. Wielokrotnie była bohaterką tabloidów, z powodu uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

O złej formie Amy Winehouse zrobiło się głośno po jej występie w Belgradzie, w połowie czerwca. Miała wówczas poważne problemy z głosem i utrzymaniem równowagi. Po tym koncercie odwołała pozostałą część trasy, w tym występ na festiwalu Artpop w Bydgoszczy.

Tagi: śmierć amy winehouse, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz