Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bilety na euro 2012
23.04.2012 15:27

Bilety na Euro 2012 oficjalnie zaprezentowane

UEFA zaprezentowała bilet na Euro 2012. Ruszyła wysyłka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jan Kucharzyk/East News)

Osoby, które wykupiły bilety na mecze turnieju mogą spodziewać się kuriera u drzwi, na mniej więcej dwa tygodnie przed rozpoczęciem turnieju.

UEFA zaprezentowała bilet na Euro 2012. Wysyłka wejściówek właśnie ruszyła. Dyrektor Euro w Polsce Adam Olkowicz mówi, że bilet to tradycyjny prostokątny karton. Dominują kolory fioletowy, biały i czerwony z dodanym elementem kwiatowym i szeregiem danych: kolorem trybuny, numerem rzędu i miejsca oraz miejscem na wpisanie nazwiska oraz system zabezpieczeń.
Nie wszystkie bilety są imienne, więc z tej okazji będą chciały zapewne skorzystać koniki. Adam Olkowicz mówi, że osoba która kupi bilet poza oficjalną platformą UEFA, sporo ryzykuje. - _ Osoba, która kupi ten bilet, naraża się na to, że nie zostanie wpuszczona - _ mówi Olkowicz.

Bilet posiada wiele zabezpieczeń, ale kluczowy jest papier, na którym został wydrukowany. - _ Wolontariusz będzie miał specjalny flamaster. Zrobi punkcik na bilecie, który ma się zabarwić na jeden określony kolor _ - mówi Olkowicz.

UEFA sprzedała już wszystkie wejściówki na mecze w Polsce. Zostało jeszcze 50 tysięcy biletów na mecze na Ukrainie w Charkowie i Doniecku. Lada dzień zostanie uruchomiona sprzedaż _ last minute _ tych wejściówek.

Czytaj więcej w Money.pl
Wracają kontrole na wszystkich granicach Szef MSW: _ Wkrótce wydane zostanie rozporządzenie w tej sprawie _.
Puchar Henri Delaunaya w Polsce Na dwa miesiące przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2012 został wystawiony w Warszawie. Następnie ruszy do pozostałych polskich miast-goszczących mecze Euro 2012. Będzie w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.
Tagi: bilety na euro 2012, euro 2012, wiadmomości, kraj, gospodarka, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz