Borussia Dortmund przegrała z Realem Madryt

0

Przespaliśmy pierwszą połowę - przyznawał bramkarz Dortmundu Roman Weidenffeler.

(Enrique de la Fuente/Actionplus/EAST NEWS)
bEDRihsl

W ćwierćfinale piłkarskiej Ligi Mistrzów Borussia Dortmund musiała uznać wyższość Realu Madryt. Drużyna Juergena Kloppa przegrała w Madrycie 0:3.

Borussia straciła pierwszą bramkę już w trzeciej minucie, po strzale Garetha Bale'a. Do przerwy było już 0:2 po trafieniu Isco. _ Przespaliśmy pierwszą połowę _ - przyznawał bramkarz Dortmundu Roman Weidenffeler.

W drugiej części spotkania Borussia grała pewniej, ale nie potrafiła wykorzystać swoich szans na strzelenie gola. Zamiast tego straciła jeszcze trzecią bramką, którą zdobył Ronaldo.

bEDRihsn

Borussia, która rok temu pokonała Real w półfinale Ligi Mistrzów, nie była faworytem w tym spotkaniu. Drużyna z Dortmundu walczy z plagą kontuzji. W meczu nie mógł też wystąpić pauzujący za kartki Robert Lewandowski.

Cristiano Ronaldo miał przezwisko "Pszczółka" Matka kapitana portugalskiej reprezentacji zdradza też, że był gruby i płakał.
Za rok gry w piłkę inkasuje 17 mln. euro Cristiano Ronaldo otwiera listę płac wicemistrzów Hiszpanii.
Lewandowski zachwyca w meczu Bundesligi Dzięki tak udanemu spotkaniu, Borussia Dortmund utrzymała pozycję lidera Bundesligi.