Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Burmistrz wezwał pogromców duchów

0
Podziel się:

Specjalna grupa tropicieli duchów ma przeszukać i zbadać wszystkie miejsca w Sant'Omero, uważane za nawiedzone.

Burmistrz wezwał pogromców duchów
(LaertesCTB/cc/Flickr)

Burmistrz miasteczka w Abruzji w środkowych Włoszech postanowił wezwać pogromców duchów ponieważ twierdzi, że w okolicy grasują duchy i wilkołaki. Polowanie na nie w miejscowości Sant'Omero ma rozpocząć się 7 września - podały media.

Agencja Agi i dziennik _ Il Giornale _ informują, że burmistrz Alberto Pompizi nawiązał kontakt z działającym we Włoszech Europejskim Towarzystwem ds. Paranormalnej Aktywności, którego członkowie bezpłatnie badają wszelkie tego typu zjawiska. Oferują swe usługi zachęcając do wezwania ich w każdym przypadku, gdy ma się do czynienia z dziwnymi, niewytłumaczalnymi fenomenami.

Specjalna grupa tropicieli duchów ma przeszukać i zbadać wszystkie miejsca w Sant'Omero, uważane za _ nawiedzone _.

Na liście tych miejsc jest tzw. Stare Źródło , czyli dawny zbiornik wody pitnej, przy którym ktoś miał widzieć wilkołaki oraz groty w pobliżu kościoła zbudowanego tysiąc lat temu na gruzach pogańskiej świątyni.

Pogromcy duchów deklarują, że jeśli je znajdą, przegonią je i zapewnią spokój miejscowości liczącej ponad 5 tysięcy mieszkańców. Mieszkańcy zaś z niedowierzaniem i zdumieniem przyjęli wiadomość o rozpoczynającym się wkrótce w ich stronach polowaniu na zmory. Ci najbardziej złośliwi proponują nawet, by burmistrza poddać badaniu na obecność substancji odurzających.

Czytaj więcej w Money.pl
Przepych w nowej siedzibie Berlusconiego Pałacowe komnaty, marmury, sztukateria - tak wygląda nowa siedziba partii byłego premiera Włoch Silvio Berlusconiego w Rzymie.
Włosi znów pracują tam gdzie kiedyś imigranci Powrót Włochów do pracy fizycznej na budowach i w rolnictwie, zastrzeżonej dla imigrantów, przede wszystkim z Trzeciego Świata, to uboczny efekt obecnego kryzysu.
Wakacje na winobraniu? Coraz popularniejsze Oprócz miejsca i możliwości udziału w winobraniu winnice oferują także towarzystwo enologa, który miłośnikom wina wytłumaczy wszystkie etapy i procesy jego produkcji.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)