Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Chcesz zachować pracę? Schudnij

0
Podziel się:

W mieście Penza położonym w centrum europejskiej części Rosji urzędnicy chudną na polecenie gubernatora.

Chcesz zachować pracę? Schudnij
(sermarr erGuiri/CC BY 2.0/Flickr)

Wasilij Boczkariow, szef obwodu penzeńskiego, powiedział, że jego podwładni odpowiedzialni za sport, medycynę i naukę powinni mieć wysportowaną sylwetkę.

Gubernator Boczkariow na początku czerwca polecił na przykład dyrektorowi departamentu zdrowia, by w ciągu czterech miesięcy schudł o 16 kilogramów. Z kolei zastępcy dyrektora departamentu sportu nakazał schudnięcie o 8 kilogramów w ciągu 2 miesięcy.

Polecenie gubernatora okazało się skuteczne. Władimir Żuczkow, wicedyrektor departamentu sportu ważący wcześniej 98 kilogramów, poinformował, że już od tygodnia waży mniej niż 90 kilogramów.

Media zwracają uwagę, że gubernator obwodu penzeńskiego znany jest nie tylko z dbania o figurę swoich podwładnych. Wcześniej zagroził zwolnieniem z pracy wszystkich urzędników, którzy nie opanowali pracy na komputerze i nie kontaktują się z mediami. Zobowiązał też urzędników do tego, by osobiście namawiali kobiety do rodzenia większej liczby dzieci.

Czytaj więcej w Money.pl
Połowa ludzi pracuje w tym kraju na czarno Specjaliści alarmują, że generuje to gigantyczne straty dla rosyjskiej gospodarki.
Czy Białoruś ma szansę na demokrację? - _ Na Białorusi jest wyczuwalna atmosfera niemożności i niewiele środowisk chce coś zrobić, ale jest szansa _ - uważa była ambasador Polski na Białorusi prof. Elżbieta Smułkowa.
Ta praca to współczesne niewolnictwo? - _ Ludzie zarzynają się, ponieważ chcą dostać umowę o pracę, a tym samym szansę na wielką karierę i ogromne pieniądze _- mówi pracownik jednego z głównych amerykańskich banków.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)