Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dziś możliwy wyrok w sprawie lekarza Michaela Jacksona

0
Podziel się:

O losach Conrada Murraya zdecyduje ława przysięgłych.

Dziś możliwy wyrok w sprawie lekarza Michaela Jacksona
(PAP/EPA)

Ważą się losy byłego osobistego lekarza Michaela Jacksona, Conrada Murraya. Dziś sąd w Los Angeles może wydać wyrok w sprawie oskarżenia o nieumyślne spowodowanie śmierci piosenkarza, do której mogło dojść na skutek szeregu zaniedbań doktora.

O losach Conrada Murraya zdecyduje ława przysięgłych w której skład wchodzi 12 osób. Trzy dni temu po wielogodzinnych obradach jej członkowie postanowili, że kontynuowane one będą dziś.

Jeżeli osiągną porozumienie i wydadzą werdykt, to według wcześniejszych ustaleń w tym przypadku obie strony procesu będą miały dwie godziny aby stawić się na sali sądowej. Nie ma jednak żadnej pewności, że właśnie dziś możemy doczekać się końcowych rozstrzygnięć.

Conradowi Murrayowi za nieumyślne spowodowanie śmierci piosenkarza grożą cztery lata więzienia.

Czytaj więcej o śmierci Michaela Jacksona
[ ( http://static1.platine.pl/i/art/37/139045_tiny.jpg ) ] (http://platine.pl/nie-zyja-a-wciaz-zarabiaja-miliony-0-951724.html) Nie żyją, a wciąż zarabiają miliony Michael Jackson już po raz drugi uplasował się na pierwszym miejscu w rankingu najlepiej zarabiających zmarłych celebrytów.
[ ( http://static1.iwoman.pl/i/art/122/t37498.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/popkultura/muzyka/bedzie;nowy;album;michaela;jacksona,13,0,932365.html) Będzie nowa płyta Michaela Jacksona Premiera drugiego, pośmiertnie wydanego albumu "Immortal" zaplanowana została na 21 listopada tego roku.
[ ( http://static1.iwoman.pl/i/art/173/t139181.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/popkultura/wydarzenia/pamiatki;gwiazd;warte;fortune,55,0,826679.html) Pamiątki gwiazd warte fortunę Za białą rękawiczkę Michaela Jacksona kolekcjoner zapłacił 330 tysięcy, a czerwony pulower Presleya osiągnął cenę 190 tysięcy dolarów.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)