Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kate middleton
11.12.2012 20:06

Księżna Kate musi odpoczywać. Nie zobaczy premiery "Hobbita"

Księżna Cambridge Kate nie przybędzie jutro na londyńską premierę najnowszego Hobbita.

Podziel się
Dodaj komentarz
(The Hobbit: An Unexpected Journey/Warner)

Księżna Cambridge Kate nie przybędzie jutro na londyńską premierę najnowszego _ Hobbita _.

Po ubiegłotygodniowym pobycie w szpitalu w związku z dolegliwościami wczesnej ciąży, będzie nadal odpoczywała w domu. Taki komunikat wydała służba prasowa brytyjskiego dworu królewskiego.

Na premierze _ Hobbita _ w londyńskim 'Odeonie" Kate miała się pojawić oficjalnie po raz pierwszy od czasu ogłoszenia publicznie informacji o jej ciąży. William będzie jednak na premierze sam, a jego żona pozostanie w Pałacu Kensington, który od przyszłego roku ma być oficjalną rezydencją książęcej pary.

Księżna Kate była w ubiegłym tygodniu trzy dni w szpitalu z powodu dolegliwości ciążowych. Stwierdzono w u niej odwodnienie w związku z porannymi mdłościami.

William odwołał w tym czasie kilka swoich publicznych wystąpień. Królewski dwór zapewnia jednak, że para książęca nie chce zawieść oczekujących i liczących na nią ludzi- zamierza najszybciej jak będzie to możliwe powrócić do swoich obowiązków.

Czytaj więcej w Money.pl
Są wstrząśnięci śmiercią pielęgniarki 46-letnia Jacinta Saldanha miała odebrać sobie życie po telefonie, w którym - udając królową Elżbietę II i księcia Karola - pytali oni o zdrowie przebywającej w szpitalu księżnej Kate.
"Hobbit: Niezwykła podróż 3D" od 28 grudnia w polskich kinach W pierwszej części nowej filmowej produkcji Petera Jacksona, według powieści J.R.R. Tolkiena zobaczymy Martina Freemana, Iana McKellena i Cate Blanchett. Muzykę do filmu skomponował Howard Shore.
Księżna Kate może mieć bliźniaki? Jeśli brytyjskiej parze książęcej urodzą się bliźnięta spowoduje to komplikacje natury prawnej związane z dziedziczeniem.
Tagi: kate middleton, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz