Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Loteria Mega Millions. Jest trzech wygranych

0
Podziel się:

Podzielą między sobą 640 milionów dolarów.

Loteria Mega Millions. Jest trzech wygranych
(PAP/EPA)
bFfDoorp

Trzy osoby podzielą się rekordową wygraną w amerykańskiej loterii Mega Millions która wynosiła 640 milionów dolarów. Szczęśliwcy pochodzą z trzech różnych stanów.

Poprawne typy zanotowano w Maryland, Kansas i Illinois, o czym z dumą informują chicagowskie media. Zwycięski kupon został zakupiony w małej miejscowości Red Bud, która znajduje się niedaleko Saint Louis. Zwycięzca wybrał metodę "chybił - trafił" - informuje dziennikarka telewizji ABC.

W Ilinois zainteresowanie loterią było tak duże, że w piątek w ciągu godziny średno typowano za dwa miliony dolarów, co daje 33 tysiące na minutę. W stanie tym zwycięzca po odliczeniu podatków otrzyma 275 milionów dolarów. Jeżeli w piątek nikt nie trafiłby wszystkich wylosowanych liczb, nagroda urosła był bo sumy wynoszącej blisko miliard dolarów.

bFfDoorr
Czytaj więcej o loteriach pieniężnych w Money.pl
Mamy kolejnego bogacza. Wygrał 46 mln euro Już po raz piąty z rzędu wielka wygrana w międzynarodowej loterii Euromilions padła w Wielkiej Brytanii.
Oto liczby warte 40 milionów złotych. Wygrały... Jeśli szóstkę trafił jeden gracz, to jest to rekordowa wygrana w grach losowych w Polsce.
Czy losowania Lotto są ustawione? Jest wiele teorii mówiących o tym, jak maszyna losująca oszukuje graczy. Można w nie wierzyć?
bFfDoorS
KOMENTARZE
(0)