Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Schumacher ma dziś 45. urodziny. Wciąż walczy o życie

0
Podziel się:

Były kierowca wyścigowy jest nadal w krytycznym, choć stabilnym stanie. Fani gromadzą się pod szpitalem z okazji jego urodzin.

Schumacher ma dziś 45. urodziny. Wciąż walczy o życie
(MotoTarget)

Urodzinowe wsparcie dla Michaela Schumachera. Pod szpitalem w Grenoble, w którym przebywa niemiecki mistrz, zgromadzili się fani z klubów Ferrari. Schumacher ma dziś 45. urodziny.

Były kierowca wyścigowy jest nadal w krytycznym, choć stabilnym stanie. Pod koniec grudnia uległ narciarskiemu wypadkowi, doznał wylewu krwi do mózgu.

Philippe, jeden z fanów Schumachera czuwających pod szpitalem, mówił BBC, jak ważną postacią jest dla niego niemiecki mistrz. - Jestem tu dla niego, dla jego rodziny, jego dzieci. Jestem wielkim fanem Schumachera i dziś jest mi bardzo smutno. To dla mnie najlepszy kierowca w historii, lepszy niż Ayrton Senna czy Alain Prost. Po prostu najlepszy.

W wydanym dziś oświadczeniu zespół Ferrari śle _ podwójne życzenia _ dla Schumachera. Chcemy złożyć Michaelowi specjalne życzenia, teraz, gdy toczy najważniejszą walkę w swoim życiu - napisali przedstawiciele wyścigowego zespołu.

Czytaj więcej w Money.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)