Notowania

Przejdź na
śmierć whitney houston
11.04.2012 22:15

Śmierć Whitney Houston. To koniec śledztwa

Piosenkarka została znaleziona martwa w hotelowej wannie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Egghead06/cc/wikipedia)

Policja w kalifornijskim Beverly Hills poinformowała dzisiaj, że zamknęła śledztwo w sprawie śmierci piosenkarki Whitney Houston. Uznano bowiem, że wydarzenie nie miało podłoża kryminalnego.

_ - Na podstawie ustaleń naszego śledztwa i naszego przeglądu raportu koronera ustaliliśmy, że nie jest to sprawa kryminalna. Prowadzone przez departament policji Beverly Hills śledztwo zostało oficjalnie zamknięte _ - głosi policyjny komunikat.

48-letnia Houston została znaleziona martwa w hotelowej wannie 11 lutego. Według opublikowanego w ubiegłą środę raportu koronera (którego urząd zajmuje się badaniem przyczyn podejrzanych zgonów), piosenkarka zmarła wskutek utonięcia, do którego doszło w następstwie zażycia kokainy i niewydolności krążenia.

Czytaj więcej w Money.pl
To nie kokaina zabiła Whitney Houston 48-letnia piosenkarka została znaleziona 11 lutego w wannie w łazience hotelowej w Beverly Hills.
Martwa gwiazda jest warta więcej, niż żywa _ - Mój syn Michael jest wart więcej martwy niż żywy - _ wyrwało się Joe Jacksonowi. Także tragiczny koniec Whitney Houston przyniesie jej rodzinie fortunę.
Tagi: śmierć whitney houston, whitney houston, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz