Notowania

springsteen
15.07.2012 21:00

Springsteen i McCartney bez głosu. Wyłączyli im mikrofony w Hyde Parku

Tak organizatorzy zareagowali na przeciągający się koncert w słynnym londyńskich parku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pete Goddard/Splash News/EAST NEWS)

Bruce'owi Springsteenowi i Paulowi McCartneyowi wyłączono wczoraj wieczorem mikrofony, ponieważ koncert w londyńskim Hyde Parku przeciągnął się poza wyznaczoną godzinę.

McCartney przyłączył się do Springsteena na zakończenie trwającego ponad trzy godziny koncertu i razem wykonali _ I Saw Her Standing There _ i _ Twist and Shout _ Beatlesów; mikrofony wyłączono im, zanim zdążyli podziękować 65-tysięcznej publiczności.

Koncert Springsteena i zaproszonych przez niego muzyków w ramach festiwalu Hard Rock Calling przeciągnął się o dobre pół godziny. W końcu organizatorzy zdecydowali się _ wyciągnąć wtyczkę _, powołując się na licencję, dokładnie określającą czas zakończenia imprezy.

Organizatorzy nie zyskali uznania u burmistrza Londynu Borisa Johnsona, który oświadczył, że wyłączenie mikrofonów Springsteenowi i sir Paulowi było przesadą.

Czytaj więcej w Money.pl
Narodowcy pozwą Madonnę. Za swatykę Skrajnie prawicowy francuski Front Narodowy (FN) planuje złożyć w najbliższym tygodniu pozew przeciwko gwieździe pop.
Koncert Eltona Johna odwołany. Co z biletami? Tym samym nie odbędzie się zaplanowane w trakcie występu wręczenie brytyjskiemu muzykowi przez Lecha Wałęsę Medalu Wdzięczności Europejskiego Centrum Solidarności.
Tagi: springsteen, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz