Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
michael schumacher
31.12.2013 11:46

Stan Schumachera nieznacznie się poprawia

Mimo wszystko nadal jest on określany jako krytyczny. Lekarze ze szpitala w Grenoble, gdzie przebywa 7-krotny mistrz Formuły 1, podkreślają, że starają się opanować sytuację.

Podziel się
Dodaj komentarz
(MotoTarget)

Nastąpiła delikatna poprawa stanu pacjenta i zdecydowaliśmy się przeprowadzić operację - poinformowali lekarze podczas specjalnej konferencji prasowej. W nocy - w porozumieniu z rodziną kierowcy - przeprowadzono operację usunięcia krwiaka mózgu. Zabieg trwał około 2 godzin. Bliscy Michaela Schumachera nadal przebywają w szpitalu w Grenoble.

Lekarze podkreślają, że stan byłego kierowcy wyścigowego jest lepszy niż wczoraj. Jednak nie można powiedzieć, że niebezpieczeństwo zniknęło - zaznaczyli. Michael Schumacher jest nadal w śpiączce farmakologicznej.

Lekarze przekonują, że najważniejsze jest utrzymanie stabilnego stanu pacjenta. Nie chcą jednak spekulować co do najbliższych dni. W tej chwili niemożliwe jest również przeniesienie Schumachera do innego szpitala.

Czytaj więcej w Money.pl
Schumacher w śpiączce. Stan krytyczny Słynny kierowca Formuły 1 doznał wypadku na nartach w Alpach francuskich.
Schumacher w śpiączce. Stan krytyczny Po wypadku na nartach w Alpach francuskich stwierdzono u niego poważne obrażenia głowy.
Miliony euro zarobi dzięki... czapce Michael Schumacher skończył wprawdzie karierę na torze wyścigowym, ale nadal zbija majątek na swojej sławie.
Tagi: michael schumacher, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz