Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strauss-Kahn nie próbował zgwałcić pisarki

0
Podziel się:

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawę rzekomego gwałtu Straussa-Kahna na pisarce.

Strauss-Kahn nie próbował zgwałcić pisarki
(ec.europa.eu)

Francuska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawę rzekomego gwałtu Dominique'a Straussa-Kahna na 32-letniej pisarce Tristane Banon - pisze na stronie internetowej BBC. Śledczy uznali, że nie ma podejrzeń o gwałt a o przestępstwo na tle seksualnym, które już zdążyło się przedawnić. Do incydentu doszło bowiem trzy lata temu.

Teraz najprawdopodobniej będzie się toczyła sprawa o zniesławienie Kahna. Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego złożył w lipcu skargę przeciwko Banon, uznając jej doniesienie do prokuratury za oszczercze. Zapewniał, że _ nie było żadnej przemocy _ podczas spotkania z Banon.

Banon jest córką chrzestną drugiej żony Strauss-Kahna, Brigitte Guillemette, i przyjaciółką jednej z jego córek, Camille. Matką Banon jest działaczka Partii Socjalistycznej Anne Mansouret.

Proces Straussa-Kahna w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/244/t92404.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/strauss-kahn;na;komisariacie;twierdzi;ze;jest;niewinny,253,0,922365.html) Strauss-Kahn na policji. Znów się wywinie? W Paryżu rozpoczęła się konfrontacja byłego szefa MFW z pisarką i dziennikarką Tristane Banon, która oskarża go o próbę gwałtu - podało radio France Info. W spotkaniu nie biorą udziału adwokaci żadnej ze stron.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/35/t77347.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/konfrontacja;strauss-kahna;z;pisarka;tristane;banon,218,0,919002.html) Oko w oko ze Strauss-Kahnem. Próba gwałtu Paryska prokuratura zdecydowała, że dojdzie do konfrontacji Dominique'a Strauss-Kahna z pisarką i dziennikarką Tristane Banon.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t155162.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/strauss-kahn;jest;wolny;ale;nie;uniwinniony;we;francji;go;nie;chca,198,0,896454.html) Jest wolny, ale nie niewinny. Niech nie wraca Choć sąd w USA zgodził się na wycofanie zarzutów przeciw Dominique'owi Straussowi-Kahnowi, nie został on wybielony ani uniewinniony - podkreślają francuskie media, uznając jego powrót na francuską scenę polityczną za mało prawdopodobny.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)