Notowania

lifestyle
14.12.2012 15:26

Życzenia świąteczne

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery..

Podziel się
Dodaj komentarz
(Paha_l/Dreamstime)

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie. W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.


Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów,dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!


Białe myśli lekkie jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt żyj zdrowo i kolorowo.


By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!


Chociaż los rzucił mnie daleko stąd, w myślach z Wami będę i z głębi serca wszystkim ślę kolędę. Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd, grają anieli, świat się chlebem dzieli, świat ma dziś świąteczny blask.


Czarodziejskich chwil, ciepłej, rodzinnej atmosfery, uśmiechów, zdrowia, pyszności na stole, cudownych prezentów, spełnienia marzeń, wyjątkowego Sylwestra i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.

Czytaj więcej w Money.pl
Jak udekorować dom na święta? Jest kilka żelaznych zasad, których nie wolno łamać. Mikołaj w szopce to tylko jedna z nich.
Najdziwniejsze pomysły na święta Nie lubisz spędzać świąt w domu? Oto lista niezwykłych miejsc, które warto w tym czasie odwiedzić.
Zobacz, jak spędzają święta milionerzy Świąteczny weekend na Seszelach, tydzień zimowego szaleństwa w Alpach, albo luksusowa wigilia na Mauritiusie. - _ Kto powiedział, że święta trzeba spędzać w domu? _ - pyta Martin Schaffors, prezes biura podróży Von Quintus.
Tagi: lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz